ساعت هوشمند ZenWatch 2 ایسوس در ۳ ماهه سوم امسال معرفی خواهد شد

مدتیست که ایسوس هر از چندگاهی از جانشین بعدی ساعت ZenWatch خود صحبت به میان می آورد، ماه پیش نیز مدیر عامل این شرکت «Jerry Shen» به خبرنگاران گفت ساعت ZenWatch 2 سال آینده در ۲ نسخه متفاوت مردانه و زنانه ارائه خواهد شد.

اما اکنون مشخص شده در اعلام تاریخ فوق سوتفاهم گشته، و مطابق برنامه ریزی های پیشین قرار است ساعت یاد شده در ۳ ماهه ی سوم همین امسال به بازار بیاید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

آقای شن که به عنوان سخنران در کنفرانسی مالی حاضر شده بود، تایید کرد چهارچوب زمانی برای ارائه ساعت هوشمند جدید تغییری نکرده، در نتیجه همین امسال شاهد عرضه آن خواهیم بود.

البته اسمارت واچ تایوانی ها قرار است تنها چند هفته دیگر در نمایشگاه Computex شهر تایپه کشور تایوان که از تاریخ ۲ تا ۶ ژوئن (۱۲ الی ۱۶ خرداد) برگزار می گردد معرفی شود.

هنوز جزئیات دیگری از این ساعت در دست نیست، اما آقای شن اظهار داشت که متاسفانه وعده عمر باتری ۷ روزه به دلیل سخت افزارهای بکار گرفته شده محقق نگشته و باتری مورد بحث با هربار شارژ ۴ روز کار خواهد کرد، که البته باز هم از عمر باتری ZenWatch اول ایسوس ۲ روز بیشتر است.

وی در مورد میزان فروش نیز گفته احتمال می دهد شرکتش امسال کمتر از ۱ میلیون اسمارت واچ تولید کند و حداقل فعلا آن را به عنوان بازاری پرسود نمی داند.

حال دیگر باید منتظر گذشت زمان بود تا به جزئیات کامل و دقیق این محصول در رونمایی کمپانی تایوانی سازنده اش دست پیدا کنیم.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟