برای بازی کردن Need For Speed نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارید

برای بازی کردن Need For Speed نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارید

برای بازی کردن Need For Speed نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارید

نسخه بعدی Need For Speed یک بازسازی اساسی خواهد بود و توسعه دهندگان سعی دارند دوباره این عنوان را با استانداردهای نسل جدید بازی های ویدیویی تعریف کنند. اولین مسئله ای که اهمیت بسیار دارد، اتصال دائمی به اینترنت است.

عناوین پیشین سری Need For Speed دارای بخش آنلاین برای رقابت های چند نفره و دوستانه بوده اند اما تا به حال نید فور اسپیدی منتشر نشده بود که اتصال دائمی به اینترنت را اجباری کند. در واقع این سیاست الکترونیک آرتز ما را به یاد The Sims 4 و SimCity می اندازد که هر دو به نوعی فاجعه بار منتشر شدند.

اگر به یاد داشته باشید، اکس باکس وان در ابتدا قرار بود کنسولی کاملا آنلاین باشد و کاربران حداقل هر ۲۴ ساعت یک بار آنلاین شوند تا اجازه بازی کردن پیدا کنند اما این طرح به طور کلی توسط مردم در سراسر دنیا مورد تمسخر واقع شد. اگر قرار باشد نید فور اسپید جدید یک عنوان MMO همانند The Crew باشد، شاید این تصمیم گیری منطقی باشد اما در غیر این صورت ممکن است به تجربه کلی گیمرها و دید عمومی مردم در مورد سری نید فور اسپید ضربه جدی وارد کند.

اما در هر صورت بدبینی ها را که کنار بگذاریم، به نظر می رسد نید فور اسپید جدید، ساخته استودیو Ghost Games بزرگ و خوش ساخت باشد. یک سال تاخیر در عدم عرضه نید فور اسپید از سوی ناشری چون الکترونیک آرتز مفاهیم تفکر برانگیزی درون خود نهفته دارد. شایعاتی نیز اخیرا منتشر شده که اعلام می کند این عنوان در تاریخ ۳ نوامبر برای پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه می شود. کنفرانس E3 شرکت الکترونیک آرتز با حضور NFS جدید باید دیدنی باشد.

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

نظرات ۴۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل