طبق گزارشات، سونی در حال تولید مدل های جدید پلی استیشن 4 است

کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده آمریکا، دو سند مربوط به تصدیق مدل های جدید پلی استیشن ۴ را منتشر کرده که در آن ها به مدل جدید کنسول با هارد یک ترابایتی اشاره شده. البته بعید به نظر می رسد که سونی بخواهد مدل کنونی را (که تصویر آن را در بالا می بینید)، به هارد یک ترابایتی مجهز کند.

اطلاعات منتشر شده این طور می گویند که مدل های جدید کم مصرف تر خواهند بود. این دو مدل با نام های CUH-1215A و CUH-1215B نسبت به مدل های کنونی ۲۰ ولت برق کمتری مصرف می کنند و شدت جریان کمتری هم وارد دستگاه می شود.

jpg

CUH-1215A همانند مدل های کنونی هارد ۵۰۰ گیگابایتی خواهد داشت و CUH-1215B برای کسانی است که ۵۰۰ گیگابایت راضی شان نمی کند و به ۱ ترابایت فکر می کنند.

طبیعتا این ورژن ارزان قیمت تر از مدل پیشین خواهد بود و سونی می تواند به ازای ۴۰۰ دلاری که مصرف کنندگان می پردازند، حاشیه سود بیشتری داشته باشد. احتمال رونمایی از مدل های جدید در E3 2015 بالاست و زمانی ماجرا جذاب تر می شود که سونی از نام اصلی پروژه مرفیوس هم پرده بردارد و اطلاعات بیشتر از آن منتشر کند.

برای مطالعه اخبار بیشتر در مورد E3 2015، روی تصویر زیر کلیک کنید. زمانبندی کنفرانس های E3 نیز در این پست قابل مشاهده است.

E3Banner

نظرات ۲۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟