گوگل سرویس جدیدی را به عنوان راهنمای خرید موبایل های اندرویدی راه اندازی کرد

بر خلاف iOS، اندروید بر روی موبایل های بسیار متنوعی در دسترس است؛ این موضوع در عین اینکه گزینه های بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد، مسأله شیرین بهترین انتخاب را نیز با خود به همراه دارد.

گوگل با در نظر گرفتن همین موضوع، به تازگی سرویسی را معرفی کرده است که کاربران با استفاده از آن می توانند بهترین موبایل اندرویدی ممکن را بر اساس نیازشان انتخاب نمایند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

سرویس جدید Which Phone نام دارد. با مراجعه به این سرویس، در مرحله اول از شما خواسته می شود تا اولویت هایی که در یک موبایل به دنبالش می گردید را مشخص نمایید. برای مثال می توانید عکاسی، وب گردی و بازی را در این بخش انتخاب کنید.

با انتخاب هر بخش، سیستم سؤال هایی را مطرح می کند تا با نحوه استفاده شما بیشتر آشنا شود. برای مثال در بخش دوربین در مورد تعداد عکس هایی که در هفته می گیرید، پرسشی مطرح می گردد و یا در قسمت بازی، سبک بازی های مورد علاقه شما پرسیده می شود.

در نهایت Which Phone بر اساسی اطلاعاتی که جمع آوری می کند، بهترین تلفن های اندرویدی موجود را به شما پیشنهاد می دهد و اطلاعاتی دقیق در مورد هر یک از آن ها را ارائه می کند.

شما با مراجعه به این آدرس می توانید از سرویس Which Phone استفاده نمایید.

در قسمت نظرات از الویت هایی که در یک تلفن هوشمند به دنبالش هستید برای ما بنویسید و گزینه ای که Which Phone به شما پیشنهاد می دهد را عنوان کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟