تاکنون بیش از یک میلیون عدد موبایل تایزنی Z1 سامسونگ به فروش رفته است

تنها تلفن هوشمند مبتنی بر تایزن سامسونگ ظاهرا بیشتر از آنچه تصورش می شد، موفق ظاهر شده است. شرکت سازنده این محصول توانست بیش از صد هزار دستگاه موبایل Z1 را ظرف تنها دو ماه در هند به فروش برساند و این اواخر هم Z1 عنوان پر فروش ترین موبایل در بنگلادش را به خود اختصاص داد.

قیمت پایین و ارزش بالای برند سامسونگ در این بازارهای نوظهورِ حساس به قیمت، باعث شده که دستگاه مذکور مشتریان زیادی را در آنها برای خود دست و پا کند و آنطور که خود سامسونگ اعلام کرده، ظرف یک بازه زمانی شش ماهه، بیش از یک میلیون عدد از این موبایل به فروش رفته است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

نتایج از هر زوایه ای که به آنها نگریسته شوند فوق العاده اند و به ویژه با در نظر داشتن این مساله که Z1 از یک سیستم عامل جدید بهره می برد (هرچند که سامسونگ این نکته را در تبلیغات خود فاش نکرده)، بیشتر به اهمیت آنها پی خواهید برد.

حال شرکت کره ای سازنده، به خاطر استقبال خوبی که از این دستگاه به عمل آمده، اعلام نموده که در نظر دارد نسخه طلایی رنگی از Z1 را نیز در آینده نه چندان دور ارائه نماید که علاوه بر رنگ پرطرفدارش در برگیرنده دو بازی و اپلیکیشن پیام رسان جدید خواهد بود (که شاید اپلیکیشن پیام رسان فیسبوک یکی از آنها باشد).

سامسونگ همچنین تایید کرده است که ظرف دو ماه آتی محصولات جدیدتری را به بازارهای مذکور ارائه می دهد و حتی احتمال می رود در کنفرانس آتی این شرکت در هند، شاهد رونمایی از نسخه دوم موبایل Z1 باشیم.

همانطور که پیش تر گفته شد، نمی توان Z1 را یک موبایل اقتصادی بی نظیر و فوق العاده در نظر گرفت، با این همه، امید می رود که نسخه آتی آن، هم از لحاظ نرم افزاری و هم از لحاظ سخت افزاری در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟