نمایشگرهای اپل واچ ۲ دچار تغییر خاصی از نظر شکل و اندازه نمی شوند

شایعه تازه ای که از طریق منابع کره ای راهی اینترنت شده حکایت از این دارد که اپل می خواهد نسل بعدی ساعت هوشمندش را نیز با نمایشگری مشابه نسل کنونی تولید کند و خبری از صفحه نمایش های گرد نخواهد بود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در صورتیکه اطلاعات موجود در این شایعه صحت داشته باشند اپل واچ ۲ از نوع ۳۸ میلی متری کماکان با نمایشگر ۱.۳۲ اینچی از نوع OLED‌ و با رزولوشن ۲۷۲ در ۳۴۰ پیکسل تولید خواهد شد و نسخه ی ۴۲ میلی متری نیز مجدداً با صفحه نمایشی ۱.۵ اینچی که کیفیتی برابر با ۳۱۲ در ۳۹۰ پیکسل ارائه می کند عرضه خواهد گشت.

این شایعه می افزاید هر چند تا به امروز مسئولیت تولید صفحه نمایش های مورد نیاز برای نسل کنونی اسمارت واچ اپل با ال جی بوده است ولی برای نسل آتی، سامسونگ هم در کنار دیگر رقیب کره ای اش اقدام به ساخت و آماده سازی صفحه نمایش های منعطف OLED خواهد کرد.

گفتنیست که موضوع یاد شده با آنچه در گزارش های پیشین آمده بود و ذکر می نمود که ال جی کماکان تنها تولید کننده ی نمایشگرهای گجت پوشیدنی غول تکنولوژی ساکن کوپرتینو باقی خواهد ماند کاملاً در تضاد است.

انتظار می رود اپل واچ ۲ در سال آینده نهایی سازی شده و آماده رونمایی گردد و گفته می شود کمپانی سازنده اش تلاش دارد تا صفحه نمایش های آن را باریک تر کرده و در عوض باتری توامند تر را به کار بندد. شایعات دیگری نیز وجود دارند که طبق آنها احتمال می رود نسل بعدی دیوایس مورد بحث گجتی کاملاً مستقل باشد و بدون نیاز به آیفون بتواند به شکل مجزا اقدام به دریافت و برقراری تماس های صوتی کند.

باید منتظر ماند و دید عاقبت کدامیک از این شایعات واقعیت می یابند.

سرور ابری

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟