معاونین ارشد بخش طراحی در اپل، مستقیما به تیم کوک گزارش می دهند

معاونین ارشد بخش طراحی در اپل، مستقیما به تیم کوک گزارش می دهند

معاونین ارشد بخش طراحی در اپل، مستقیما به تیم کوک گزارش می دهند

مدتی پیش بود که برایتان نوشتیم جاناتان آیو، مشمول یک ارتقا شغلی شده و اکنون سمت او از معاون ارشد بخش طراحی، به مدیر ارشد بخش طراحی ارتقا پیدا کرده است. همراه با این جابجایی برای آیو، دو نفر از طراحان برجسته حاضر در اپل، وظیفه ی وی را انجام خواهند داد و آیو نیز صرفا به مسائل کلی تر خواهد پرداخت.

همانگونه که گفتیم، این روزها بیشتر کارها به Alan Dye، معاون ارشد بخش طراحی نرم افزاری و رابط کاربری و همچنین Richard Howarth، معاون ارشد بخش طراحی صنعتی اپل سپرده شده اند. حال نکته جالب اینکه با توجه به این عناوین، قاعدتا Dye و Howarth باید به مدیر خود، جاناتان آیو مراجعه کرده و مستقیما به او گزارش دهند، در صورتی که اکنون مشخص گشته که چنین نخواهد بود. این دو معاون ارشد اکنون به شکل مستقیم، گزارشات خود را به تیم کوک ارائه می دهند.

در حال حاضر، در بیوگرافی جانی آیو در وب سایت اپل می خوانید: «جانی مسئول طراحی در اپل است، شامل نوع به نظر رسیدن و حسی که از سخت افزار، نرم افزار، رابط کاربری، بسته بندی به کاربر منتقل گشته و همچنین وی بر پروژه های بزرگ معماری این شرکت نظیر ساختمان ها و فروشگاه های خرده فروشی نظارت دارد. در کنار این ها، جاناتان آیو به ایده های جدید و ابتکارات آینده نگرانه نیز خواهد پرداخت.»

باید دید در آینده، سرنوشت بخش طراحی چگونه روشن تر خواهد شد و در نهایت چه شخصی تصمیمات نهایی را در خصوص ظاهر محصولات اپل اتخاذ خواهد کرد. تیم کوک قبلا گفته بود که جانی، اکنون با وقت آزادی که دارد می تواند سفر های بیشتری انجام داده و پروسه بازسازی اپل استورها در کشورهای مختلف را آغاز نماید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل