ضربه گیرهای حبابی جدید دیگر قابل ترکاندن نخواهند بود

ضربه گیرهای حبابی جدید دیگر قابل ترکاندن نخواهند بود

ضربه گیرهای حبابی جدید دیگر قابل ترکاندن نخواهند بود

ضربه گیرهای حبابی یکی از مهم ترین اختراعات بشر هستند که نقشی قابل توجه را در حفاظت از اجناس شکستنی و کالاها الکترونیکی ایفا می کنند.

این اختراع مهم از طرفی هم به اسبابی برای سرگرمی و تفریح بسیاری تبدیل شده و گاهی حتی  افراد برای تمدد اعصاب و به دست آوردن کمی آرامش و به طور خلاصه، خالی کردن استرس های داخلی خود اقدام به ترکاندن حباب های آن می کنند.

اما شرکت ارائه کننده این نوآوری به نام Sealed Air اعلام کرده نوع جدیدی از این ضربه گیرها را تولید خواهد کرد که حباب های آن قابل ترکیدن نیستند و در عوض از متدهای جدیدی برای ساخت این محصولات بهره می گیرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

ضربه گیرها معمولا به خاطر هوایی که درونشان به دام می افتد فضای زیادی از انبار یک کارخانه و حتی ماشین های تحویل کالا را اشغال می کنند اما نسخه جدیدتری از این محصولات که نام  iBubble بر آن گذاشته شده در قالب صفحاتی بسیار نازک به فروش خواهند رفت که فرایند باد کردنش بعدا انجام می گیرد.

فضای اشغالی توسط این ضربه گیرهای جدید در قیاس با انواع معمولی برابر با یک پنجم خواهد بود و این یعنی حجم بالاتری از آن را می توان در یک فضا نگهداری کرد که برای فروشگاه های آنلاین خبر خوبیست.

اما ایراد iBubble چیست؟ حباب های آن از ستون های طولانی متصل به هم ساخته می شوند و به همین خاطر با فشار طبیعی باد نمی شوند. البته اینکه محصول یاد شده باعث صرفه جویی در فضا شده و تولید آن کربن کمتری را به محیط زیست وارد می کند خبر بسیار خوبیست اما اینکه دیگر نمی توان حباب های ضربه گیر را ترکاند می تواند برای بسیاری ناراحت کننده باشد.

نظرات ۲۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل