نوکیا نسخه بتای عمومی جدیدی از HERE Maps را در اختیار کاربران اندروید قرار داد

نوکیا نسخه بتای عمومی جدیدی از HERE Maps را در اختیار کاربران اندروید قرار داد

نوکیا نسخه بتای عمومی جدیدی از HERE Maps را در اختیار کاربران اندروید قرار داد

علیرغم اینکه احتمال فروش اپلیکیشن HERE Maps توسط نوکیا همچنان بالاست، اما این باعث نشده که سازندگانش به فکر بروزرسانی این ابزار بی نظیر مسیریابی نباشند. HERE Maps در مدت زمانی کوتاه توانست به یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های نقشه و مسیریابی در اندروید تبدیل شود، هر چند اگر بتوانیم از گوگل مپز (که از لحاظ قابلیت های آفلاین در برابر نوکیا حرفی برای گفتن ندارد) چشم پوشی کنیم.

برای هر چه بهتر شدن تجربه کار با HERE Maps، نوکیا به تازگی از عرضه یک نسخه بتای عمومی برای نسخه اندروید اپلیکیشن مسیریابی خود خبر داده که قابلیت های جدیدی را به این سرویس خواهد افزود.

این بدان معناست که افراد ثبت نام کرده برای این نسخه بتای عمومی می توانند تا پیش از عرضه نسخه بروزشده در پلی استور، پیش نمایشی از تغییرات رابط کاربری و قابلیت های جدید HERE Maps داشته باشند.

از تغییرات این نسخه جدید می توان به رابط کاربری جدید و خصوصا منوی زمینه آن اشاره نمود. در جدیدترین نسخه بتای HERE Maps می توانید در هر نقطه از نقشه انگشت خود را نگه دارید تا دایره هایی در زمینه تصویر نمایان شوند.

با استفاده از این دایره ها می توانید بدون نیاز به مراجعه به منوی اصلی اطلاعات آن نقطه را مشاهده کنید، محلی را به اشتراک بگذارید، مسیر های منتهی به آن نقطه را بیابید و یا با مسیریابی جاده ای به سمت مقصد شروع به رانندگی نمایید.

اگر به استفاده از این نسخه بتا مشتاقید می توانید از این لینک برای دریافت آن اقدام کنید.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل