معرفی Feeday؛ ویجت کاربردی iOS برای چک کردن اینستاگرام

معرفی Feeday؛ ویجت کاربردی iOS برای چک کردن اینستاگرام

معرفی Feeday؛ ویجت کاربردی iOS برای چک کردن اینستاگرام

اگر در طول روز بارها اینستاگرام خود را چک می کنید، بد نیست برای آسان تر شدن این کار گوشه چشمی هم به ویجت Feeday داشته باشید. این ویجت مخصوص سیستم عامل iOS بدون آنکه نیازی به باز کردن اینستاگرام داشته باشید، آخرین پست های آن را در مرکز اعلان ها به نمایش در می آورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

ویجت Feeday به صورت رایگان برای آیفون و آیپد عرضه شده و ضمنا نسخه ای از آن برای اپل واچ هم در راه است. در آیفون و آیپد، ویجت مذکور در مرکز اعلان ها جاخوش کرده و می تواند آخرین تصاویر بارگذاری شده در اینستاگرام را در ردیف های سه، شش یا نه تایی به نمایش درآورد.

FeedayWidget369

البته Feeday در نسخه رایگان تنها سه عکس را برای شما به نمایش در می آورد و برای مشاهده شش یا نه عکس می بایست آن را با هزینه ۹۹ سنت به نسخه کامل ارتقا دهید.

تصاویر به نمایش درآمده در مرکز اعلان ها به طور مرتب بروزرسانی می شوند و یکی از مزایای استفاده Feeday این است که تنها با یک اشاره روی هر عکس، مستقیما وارد اینستاگرام خواهید شد. برای استفاده از این ویجت کافیست پس از نصب، به منوی تنظیمات مراجعه کرده و در این بخش وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.

اگر در طول روز بارها اینستاگرام را چک می کنید و به خاطر این کار زمان زیادی را از دست می دهید، شاید بد نباشد که یک بار Feedly را جایگزین این چک کردن های مکرر کرده تا در وقت خود بیشتر صرفه جویی نمایید.

Feeday - Widget for Instagram
  • Feeday - Widget for Instagram
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Arcangelo Fiore
  • سیستم عامل: iOS
  • حجم: ۳۰.۶ مگابایت
دانلود
اپ‌استور

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل