اپل همچنان در حال کسب درآمدهای هنگفت از کشور چین است

اپل همچنان در حال کسب درآمدهای هنگفت از کشور چین است

اپل همچنان در حال کسب درآمدهای هنگفت از کشور چین است

امروز صبح گزارش مالی اپل را برایتان منتشر نمودیم، در جدید ترین آمار ارائه شده از سوی کمپانی ساکن کوپرتینو، می توان دید که درخشان ترین آمار های فروش مربوط به کشور چین هستند.

در دوره سه ماهه دوم سال جاری، اپل توانسته رشدی ۱۱۲ درصدی را از فروش محصولات خود در این کشور، در قیاس با مقطع زمانی مشابه در سال گذشته به دست آورد. برای مطالعه جزییات خبر، در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

۱۳.۲ میلیارد دلار از درآمدهای سه ماه اخیر اپل، از چین تامین شده اند و این در حالی بوده که در سال گذشته و برای همین مقطع زمانی، اپل توانسته بود درآمدی ۶.۲ میلیارد دلاری را از کشور یاد شده کسب نماید.

توجه داشته باشید که درآمد حاصل شده از کشور چین، به طور کلی از درآمدهای اپل از قاره اروپا بیشتر بوده است. این کمپانی از قاره یاد شده، درآمدی به میزان ۱۰.۳ میلیارد دلار به دست آورده.

در کنفرانس مالی که شب گذشته برگزار شد، تیم کوک عنوان نمود که درآمدهای حاصل شده از کشور چین در سه ماهه اخیر، ۸۷ درصد بیشتر از درآمد به دست آمده در سه ماهه دوم سال گذشته بوده اند. نکته جالب اینکه ۳۳ درصد از کل کامپیوترهای مک، در کشور چین به فروش رسیده اند.

جدا از بحث فروش سخت افزار، تیم کوک عنوان نمود که درآمدهای اپ استور نیز در دوره ی اخیر، دو برابر شده اند. در نهایت آقای کوک عنوان نمود که تا ۱۲ ماه آینده، شرکتش ۴۰ اپل استور جدید را در کشور چین احداث خواهد کرد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل