ال جی یک میلیارد دلار برای نمایشگرهای خمیده سرمایه گذاری می کند

ال جی یک میلیارد دلار برای نمایشگرهای خمیده سرمایه گذاری می کند

ال جی یک میلیارد دلار برای نمایشگرهای خمیده سرمایه گذاری می کند

G Flex 2 آخرین تلاش ال جی برای ساخت نمایشگرها و گجت های خمیده نیست و این شرکت کره ای قصد دارد تا نسل جدید نمایشگرهای خمیده OLED خود را به مرحله تولید برساند. همانطور که پیش از این بارها دیده و شنیده اید، نمایشگرهای خمیده LG قدرت بسیار بالایی دارند و می توانند وزن بسیار بالایی را تحمل کنند.

در آخرین بیانیه کمپانی آمده است که ال جی با سرمایه گذاری در این زمینه می خواهد تکنولوژی نمایشگرهای تاشو و خمیده را پیش ببرد تا امکان استفاده از آن ها در موقعیت های متفاوت پدید آید. ال جی می گوید مهم ترین امتیاز این نمایشگرها نسبت به مدل عادی، خم شدن آن ها است که به لطف استفاده از ماده ای خاص امکان پذیر شده و ویژگی های متعددی را در اختیار کاربر و تولیدکنندگان قرار می دهد.

در حال حاضر، نمایشگرهای خمیده در تلفن های همراه، تلویزیون ها، پوشیدنی ها و ماشین ها کاربرد دارند و هیچ بعید نیست که طی یکی دو دهه آینده، اطراف ما پر شود از این نمایشگرها و حتی کاربرد کاغذ روز به روز کمرنگ تر شود.

این کمپانی مبلغی در حدود ۹۰۰ میلیون دلار هزینه کرده تا این تکنولوژی به پیش رانده شود، بنابراین منطقی است که بگوییم این سرمایه گذاری صرفا جهت تولید تلفن همراه جی فلکس ۲ یا نمایشگر ۱.۳ اینچی اپل واچ نبوده. حتی ماه پیش یک منبع کره ای ادعا نمود سال ۲۰۱۸ شاهد رونمایی از اولین آیفون خمیده خواهیم بود. بنابراین ال جی به این نمایشگرها فراتر از یک تکنولوژی زودگذر نگاه می کند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل