همه چیز درباره آیفون 13
هوآوی تاکنون 20 میلیون دستگاه از تلفن های هوشمند آنر را به فروش رسانده

هوآوی تاکنون 20 میلیون دستگاه از تلفن های هوشمند آنر را به فروش رسانده

برند آنر هوآوی سال گذشته میلادی معرفی گردید و هدف از آن نیز ارائه دستگاه های بدون قرارداد از طریق یک کسب و کار تماما آنلاین به مشتریان این شرکت بود تا هزینه های اضافی فروشگاه های فیزیکی را از دوش آن بردارد.

کمپانی چینی ارائه کننده این سری از دستگاه های موبایل، حالا اعلام کرده که در نیمه نخست سال ۲۰۱۵ میلادی ۲۰ میلیون دستگاه از سری موبایل های آنر خود را به فروش رسانده و درآمدی ۲.۶۳ میلیارد دلاری را از محل فروش آنها داشته است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

تلفن های هوشمندی نظیر آنر ۶ پلاس و آنر ۴X اصلی ترین عامل این افزایش فروش هستند و باید به اطلاع تان برسانیم که هوآوی از زمان رونمایی آنر ۶ در سال گذشته میلادی تاکنون ۳ میلیون دستگاه از آن را به فروش رسانده.

این کمپانی اعلام کرده که همچنان تمرکز خود را روی بازار اروپا قرار می دهد و در نظر دارد که حداکثر تا اواخر این ماه، مدل آنر ۷ را در قاره سبز رونمایی کند. براساس برآوردهای صورت گرفته، فروش موبایل های سری آنر هوآوی تا پایان سال جاری میلادی از مرز ۴۰ میلیون دستگاه خواهد گذشت.

اما افزایش فروش سری موبایل های آنر هوآوی رشد کلی این شرکت در قیاس با سال قبلش را به دنبال داشته؛ امسال این کمپانی موفق شد ۴۸.۲ میلیون دستگاه تلفن همراه را به فروش برساند که درآمد آن را در قیاس با سال قبل با افزایشی ۶۹ درصدی روبرو ساخت.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato