نکسوس 6 گوگل با سنسور اثر انگشت چنین شکل و شمایلی داشته است

نکسوس 6 گوگل با سنسور اثر انگشت چنین شکل و شمایلی داشته است

نکسوس 6 گوگل با سنسور اثر انگشت چنین شکل و شمایلی داشته است

در اوایل سال جاری میلادی،دنیس وودساید، مدیرعامل اسبق موتورولا، تایید کرد که این شرکت به همراه گوگل در نظر داشتند که سال قبل نکسوس ۶ را به یک اسکنر اثر انگشت مجهز نمایند.

حالا تصاویری از چین به بیرون درز کرده که ظاهرا به این دستگاه تعلق دارند و در ادامه توجه شما را به تماشای آنها جلب می کنیم. با دیجیاتو همراه باشید.

همانطور که مدیرعامل سابق موتورولا پیشتر اعلام کرده بود، نکسوس ۶ در اصل قرار بود که همراه با یک اسکنر اثرانگشت در قسمت پشت بدنه اش ارائه گردد و اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم بنا بود که این قطعه در داخل حفره دایره ای بزرگی جای بگیرد که در قسمت پشت دستگاه قرار داشت، یعنی همان محل قرار گیری لوگوی موتورولا در نسخه تجاری این محصول.

در ادامه این کمپانی به همراه گوگل تصمیم گرفتند که نکسوس ۶ را بدون حسگر اثر انگشت تولید کنند علت هم این بود که بهترین تامین کننده این حسگرها توسط اپل خریداری شد. در این بخش می توانید تصاویری را مشاهده نمایید که این دستگاه را به تصویر می کشند.

Google-Nexus-6-with-fingerprint-reader

Google-Nexus-6-with-fingerprint-reader (1)

Google-Nexus-6-with-fingerprint-reader (2)

اما نکته ای که این عکس ها نشان نمی دهند نرم افزاری است که به کاربر امکان می دهد دستگاه را قفل گشایی کند یا اینکه امکان خرید آنلاین را برایش فراهم می کند.

به یاد داشته باشید که آبنبات چوبی اندروید به صورت بومی از حسگرهای اثر انگشت پشتیبانی نمی کند و این یعنی گوگل علاوه بر تامین حسگر مجبور بوده تغییرات نرم افزاری مختص به دستگاه را هم روی آن اعمال نماید.

سرانجام دو ماه پیش، پشتیبانی بومی از اسکنر اثر انگشت به عنوان یکی از بهبودهای متعدد اندروید M در جریان کنفرانس Google I/O اعلام شد و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. به این ترتیب، چون اندروید از این امکان پشتیبانی می کند، احتمال زیادی وجود دارد که دو دستگاه نکسوسی آینده همراه با حسگر اثر انگشت ارائه گردند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل