پد مخصوص نوشتن برای کنترلر اکس باکس وان عرضه خواهد شد

پد مخصوص نوشتن برای کنترلر اکس باکس وان عرضه خواهد شد

پد مخصوص نوشتن برای کنترلر اکس باکس وان عرضه خواهد شد

کنسول گیمرها همیشه با چندین مشکل بزرگ دست و پنجه نرم می کنند که یکی از آن ها، عدم توانایی در نوشتن و به عبارتی گفتگوهای متنی است. نسل پیش، مایکروسافت با ارائه کیبورد کوچکی به نام Chat Pad این مشکل را برای اکس باکس وان تا حدودی برطرف کرد و حالا نوبت به اکس باکس وان رسیده است.

امروز در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۵، مایکروسافت از چت پد جدیدی مخصوص کنترلر اکس باکس وان پرده برداری کرد. در حقیقت اگر تمایل بالایی به تایپ کردن و گفتگوهای متنی دارید، این وسیله تنها راه حل شما خواهد بود.

Chat Pad در واقع کیبورد کوچکی است که در قسمت پایینی کنترلر شما قرار می گیرد و امکان تایپ کردن را فراهم می آورد. البته مسلما تایپ کردن به آن راحتی ها که فکر می کنید نیست، اما بهتر از آن است که همین قابلیت را هم نداشته باشیم. گاهی اوقات نمی توان از گفتگوی صوتی در اکس باکس لایو استفاده کرد و تایپ کردن به صورت عادی نیز واقعا ملال آور است.

دکمه ها با نورهای سبز و قرمز روشنایی پیدا می کنند و اگر به دنبال این هستید که با دکمه های کیبورد کوچک تان کارهای مخصوصی انجام دهید، باید تا اواسط ۲۰۱۶ منتظر بمانید. چت پد در تاریخ ۱۰ نوامبر به قیمت ۳۴.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل