اسناد لو رفته سامسونگ اطلاعات جدیدی از گلکسی اس 7 را بیان می کند

اسناد لو رفته سامسونگ اطلاعات جدیدی از گلکسی اس 7 را بیان می کند

اسناد لو رفته سامسونگ اطلاعات جدیدی از گلکسی اس 7 را بیان می کند

شایعات پیرامون Galaxy S7، پرچمدار سال آینده سامسونگ را حتما دنبال کرده اید. از تست آن به وسیله چیپست های کوالکام و اگزینوس گرفته تا استفاده از تکنولوژی اسکن عنبیه چشم، احتمالا در تلفن همراه بعدی سامسونگ دیده خواهد شد.

اخیرا یکی از گزارش های موثق لو رفته به این مسئله اشاره دارد که سامسونگ هنوز هم مطمئن نیست که کدام چیپست را باید در تلفن همراه خود مورد استفاده قرار دهد اما اسنپدراگون ۸۲۰ یکی از کاندیداهای اصلی است.

تلفن همراه مذکور که در اسناد با اسم رمز Jungfrau شناخته می شود، احتمالا پروسه ساخت خود را یک الی دو ماه زودتر از گلکسی اس ۶ به پایان می رساند که چنین اتفاقی به لطف پروسه مدیریت پروژه بهبود یافته ای تحت عنوان Agile صورت می گیرد. بنابراین شایعه پیشین که بیان می داشت گلکسی اس ۷ در نیمه دوم سال پیش رو آماده خواهد بود دور از ذهن نیست.

همانطور که انتظار می رود، Jungfrau یا گلکسی اس ۷ در حال حاضر، اندروید M را اجرا می کند و پردازنده های اگزینوس و کوالکام (مدل اسنپدراگون ۸۲۰، ورژن MSM8996) گزینه های اصلی برای قلب تپنده آن هستند. شاید پایان سال میلادی زمان مناسبی برای عرضه گلکسی اس ۷ نباشد اما احتمالا در زمستان و زودتر از سال های پیشین شاهد حضور کهکشانی بعدی در بازار باشیم.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل