معرفی Snowball؛ اپلیکیشنی برای اولویت بندی نمایش اعلان ها در اندروید

معرفی Snowball؛ اپلیکیشنی برای اولویت بندی نمایش اعلان ها در اندروید

معرفی Snowball؛ اپلیکیشنی برای اولویت بندی نمایش اعلان ها در اندروید

اعلان ها به خودی خود ویجت های مفیدی برای اطلاع رسانی اتفاقات مهم سیستم عاملند، اما وقتی پای موارد تبلیغاتی و غیرضروری به آنها باز می شود می توانند یک دردسر درست و حسابی باشند.

اگر از اندروید آبنبات چوبی استفاده می کنید، مطمئنا بیش از کاربران سایر نسخه ها از اعلان های Heads Up غیرضروری اش آزرده خاطر شده اید. برای جلوگیری از این اعلان های غیر مفید، اپلیکیشن Snowball راهکارهای مناسبی پیش رویتان قرار می دهد.

با Snowball می توانید اعلان ها را بسته به اهمیت اولویت بندی کرده و به راحتی جلوی نمایش موارد تبلیغاتی و غیرضروری را بگیرید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

با Snowball می توانید اعلان ها را بسته به اهمیتشان اولویت بندی کنید. مثلا کاری کنید که اعلان های پیامک، بالاتر از ایمیل یا تقویم قرار بگیرند.

در این اپلیکیشن اسپم های تبلیغاتی تنها با یک اشاره پنهان می شوند، تنها کافیست در صورت نمایش آنها رویشان کلیک کرده و گزینه Hide با رنگ قرمز را از بالای صفحه انتخاب کنید.

Snowball 2

البته شاید دوست نداشته باشید که بعضی اعلان ها به طور کامل پنهان شوند. برای این منظور می توانید با فشردن گزینه Not Important نمایش آنها را در اولویت های پایین تر قرار بدهید تا سر فرصت آنها را بررسی نمایید. هر چند اپلیکیشن یک تب مخصوص برای اعلان های پنهان شده هم دارد که می توانید موارد مهم تر را از آن بیرون بکشید.

Snowball به غیر از امکاناتی که برای مدیریت اعلان ها ارائه کرده، برگه ای به نام Quick Tools هم دارد که از طریق آن می توانید به میان بر اپلیکیشن هایی مثل دوربین، چراغ قوه، ماشین حساب، زنگ هشدار و چند مورد دیگر دسترسی داشته باشید.

قابلیت خوب دیگر Snowball، امکان ارسال پاسخ سریع به پیامک ها و همچنین پیام های واتس اپ و فیسبوک مسنجر از طریق ویجت اعلان هاست تا بتوانیم آن را یک ابزار مفید برای پیام رسانی سریع هم بدانیم.

این اپلیکیشن کاربردی را می توانید به رایگان از گوگل پلی دریافت کنید و توجه داشته باشید که برای اجرای آن می بایست از اندروید ۴.۴ به بالا استفاده کنید.

Snowball - Smart Notifications
  • Snowball - Smart Notifications
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Squanda
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۳ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل