وب سایت WinBeta: ویندوز ۱۰ اکنون در ۵۰ میلیون دستگاه اجرا می شود

وب سایت WinBeta: ویندوز ۱۰ اکنون در ۵۰ میلیون دستگاه اجرا می شود

وب سایت WinBeta: ویندوز ۱۰ اکنون در ۵۰ میلیون دستگاه اجرا می شود

هفته پیش برایتان نوشتیم که تعداد دستگاه هایی که اکنون از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند، به ۲۵ میلیون رسیده اند. اکنون وب سایت Win Beta ادعا می کند که بر اساس گفته های منابع اش در ردموند، به این مهم دست یافته که تعداد دستگاه هایی که از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند، از ۵۰ میلیون نیز بیشتر شده اند.

چنین رقمی، بسیار شگفت انگیز بوده و می تواند یک رکورد جالب برای مایکروسافت باشد چرا که صرفا یک هفته ی پیش، میزان این رقم نصف مقدار فعلی بود. از سوی دیگر باید به این نکته نیز توجه داشت که کاربران به شکل یکجا به بروز رسانی ویندوز ۱۰ دسترسی نداشته اند و بر اساس نوبتی که مایکروسافت به آنها داده، قادر به نصب ویندوز شده اند و همین موضوع، این نکته را به ما می گوید که در صورت عدم وجود چنین سیستمی برای عرضه آپدیت، شاید می توانستیم شاهد رقمی بالاتر از ۵۰ میلیون نیز باشیم.

انتظار می رد که رقم یاد شده در ماه های آینده افزایش قابل توجهی پیدا کند، چرا که مایکروسافت نیز در این زمان، هماهنگی های بیشتری را با سخت افزارهای مختلف ایجاد نموده و به نوعی، کاربران بیشتری نیز قادر می شوند تا به سراغ بروز رسانی مذکور بروند.

بار دیگر تاکید می کنیم که این رقم به شکل رسمی اعلام نگشته و وب سایت Win Beta به وسیله منابع خود در مایکروسافت چنین موضوعی را مطرح نموده. البته باید خاطر نشان کرد که مدیران ردموند نیز در زمان معرفی ویندوز ۱۰ گفته بودند که هدفشان رسیدن به یک میلیارد دستگاه در یک بازه زمانی ۳ ساله است.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل