آیپد پرو از ماه سپتامبر به تولید انبوه می رسد

آیپد پرو از ماه سپتامبر به تولید انبوه می رسد

آیپد پرو از ماه سپتامبر به تولید انبوه می رسد

Ming-Chi Kuo، تحیل گر برجسته دنیای تکنولوژی که به صورت تخصصی به آنالیز برنامه ها و پروژه های آتی اپل می پردازد، قبلاً در یادداشتی اعلام کرده بود این شرکت بنا دارد تا در ماه سپتامبر و یا اکتبر تولید انبوه آیپد ۱۲.۹ اینچی خود را آغاز کند و سپس آن را طی مراسم ویژه ای معرفی نموده و در نهایت اندکی بعد راهی بازار نمایدش.

امروز نیز دیجی تایمز گزارش تازه ای را منتشر کرده که طی آن به نقل از منابع خود در زنجیره تامین قطعات مورد نیاز اپل می گوید، آیپد پرو از سپتامبر وارد فاز تولید انبوه خواهد شد؛ در اصل گزارش این وبسایت تایوانی به نوعی آنچه که Ming-Chi Kuo قبلاً ذکر نموده بود را تائید می کند.

در ادامه ی گزارش مورد بحث هم آمده فاکسکان به همراه شارپ به عنوان تولید کنندگان اصلی نمایشگر تبلت بزرگتر ساکنین کوپرتینو در نظر گرفته شده اند و چنانچه تقاضاها برای این محصول بیش از حد مورد انتظار باشد بخشی از مسئولیت آماده سازی صفحه نمایش ها به سامسونگ و TPK واگذار خواهد شد.

ناگفته نماند که شایعات قبلی حکایت از این دارند که آیپد ۱۲.۹ اینچی رزولوشنی برابر با ۲۷۳۲ در ۲۰۴۸ پیکسل خواهد داشت و تراکم پیکسلی برابر با ۲۶۳ppi ارائه خواهد نمود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل