سامسونگ برند تجاری جدیدی با عنوان Samsung Games Co. Ltd به ثبت رساند

کره ای ها تجربه ای اعجاب انگیز در مناقشه پیرامون تجارت های مختلف داشته اند و حالا نوبت به بازی های ویدیویی رسیده است تا سامسونگ بخواهد خود را رسما وارد یک بازی بزرگ با تولیدکنندگان بزرگ سخت افزاری و نرم افزاری کند.

سامسونگ پیش از این هیچ تجربه جدی در زمینه ساخت بازی نداشته اما یکی-دو سال گذشته اخبار بسیاری در مورد Gear VR، ابزار واقعیت مجازی سامسونگ شنیده ایم، هدستی که نیاز مبرم به تجربه های خاصی مانند ویدیوگیم دارد. البته بازار گیم به خود خود پرسود و جنجال برانگیز است، پس چرا شرکتی چون سامسونگ که سهم بزرگی از تلفن های همراه بازار را در اختیار دارد نخواهد دستی در آن داشته باشد؟

Samsung-games

بازوی تجاری جدید سامسونگ که Samsung Games Co. Ltd نام دارد، اخیرا توسط این شرکت کره ای به ثبت رسیده و نام آن اشاره ای کاملا مستقیم به تمایل چشم بادامی ها برای حضور موثرتر در بازار بازی های ویدیویی دارد. همچنین، لوگوی این بخش نیز در تصویر بالا دیده می شود.

در تصاویری که منتشر شده، هیچ نکته اضافه ای دیده نمی شود و نمی توان نظری براساس آن ها اعلام نمود اما واضح است که سامسونگ برای موفقیت تلفن های همراه و تبلت هایش هر کاری بتواند انجام می دهد و اصلا دوست ندارد در بازار واقعیت مجازی شکست خورده باشد. همکاری با آکیلس و عرضه سری تلفن های گلکسی O نیز دلیل دیگری بر اثبات این ادعاست.

نظرات ۱۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟