ورژن نسل هفتمی Mortal Kombat X کنسل شد

چند ماه پیش، Mortal Kombat X برای پی سی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر شد و توانست روی نسخه های کنسولی محبوبیت بسیاری کسب کند؛ گرچه برخی مسائل سطحی و پیش پا افتاده مانع موفقیت بازی در ابتدای راه برای ورژن پی سی شده بود.

اما اینطور که به نظر می رسد، برادران وارنر دیگر قصد ندارند بازی Mortal Kombat X را برای پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ عرضه کنند. مشخص نیست که پورت این نسخه به دست کدام استودیو انجام می شده اما در هر صورت آن ها موفق به ارائه عنوانی با کیفیت روی کنسول های نسل پیش نشده اند.

در نامه سازندگان بازی آمده که: «پس از ماه ها توسعه، Warner Bros. Interactive Entertainment به این نتیجه ی تاسف برانگیز رسید که ما نمی توانیم Mortal Kombat X را روی پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ منتشر کنیم. خواهش می کنیم بدانید که تیم ما با پشتکار بسیار انجام وظیفه کرد تا بازی به سطح استاندارد کیفی قابل قبول نسل فعلی برسد اما قادر نبودیم به آن سطح از کیفیت روی پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰ برسیم.»

کسانی که بازی را روی پلی استیشن ۳ یا اکس باکس ۳۶۰ پیش خرید کرده اند حالا از همان فروشگاه آنلاین می توانند ۶۰ دلار خود را باز پس گیرند. بنابراین چه بهتر از تهیه کنسول جدید یا کارت گرافیکی قدرتمند برای انجام Mortal Komat X با بهترین کیفیت ممکن؟

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟