اختصاصی دیجیاتو: رونمایی پاناسونیک از یک دوربین امنیتی خانگی و تلویزیون 4K

اختصاصی دیجیاتو: رونمایی پاناسونیک از یک دوربین امنیتی خانگی و تلویزیون 4K

این روزها پاناسونیک وعده های شیرینی به کاربرانش می دهد: «ما زندگی شما را هوشمندتر، سالم تر و ساده تر» خواهیم کرد. در همین راستا نیز این شرکت امروز در جریان نمایشگاه IFA 2015 از یک دوربین امنیتی پرده برداشت.

این دوربین هوشمند با استفاده از شبکه ۴G و همچنین تکنولوژی DECT استانداردهای تازه ای را برای مراقبت از خانه ها تعریق می کند. کیفیت تصویر برداری دوربین جدید پاناسنیک ۴K عنوان شده است و آنطور که این شرکت مدعی شده نخستین دوربین مراقبتی خانگی است که همراه با این قابلیت عرضه می شود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این دوربین که Nobu خوانده می شود به سیستم هوشمن خانگی پاناسونیک متصل می گردد که اوایل امسال رونمایی شد. شرکت مورد بحث همچنین از همکاری خود با یک کمپانی بیمه ای به نام Allianz خبر داد که به موجب آن در صورت بروز هرگونه مشکل در منزل شما (یعنی ایرادات به وجود آمده در محصولات پاناسونیک) این شرکت در جریان آن قرار می گیرد.

IMG_8767

IMG_8765

IMG_8770

 

خانه شما به زودی به باتری های پاناسونیک مجهز می شود

بسیاری از کسب و کارها در ژاپن دارای «باتری های خانگی» ثابت هستند و پاناسونیک حالا در نظر دارد که این ایده را به اروپا بیاورد.

هدف از اجرایی کردن این ایده در اصل آن است که شبکه های انرژی اروپا ثبات بیشتری پیدا کنند و این یعنی دیگر به خاطر افزایش تقاضا اختلالی در استفاده از شبکه های کشوری برق به وجود نمی آید. این باتری ها همچنین انرژی های تولید شده توسط پنل های خورشیدید خانگی را برای شما ذخیره می کنند تا در مواقع نیاز از آن استفاده نمایید.

رونمایی از تلویزیون ۴K

پاناسونیک از نخستین تلویزیون ۴K OLED خود با نام CZ950 نیز پرده برداشت. این محصول همچنین نخستین دستگاهی است که قرار شده مجوز THX را دریافت کند و از انواع HDR Ready محسوب می شود.

این تلویزیون جدید قرار است که از ماه اکتبر وارد اروپا شود و هنوز هیچگونه اطلاعاتی در مورد قیمت آن ارائه نگردیده است.

IMG_8787

IMG_8786

IMG_8777

IMG_8778

IMG_8781

IMG_8782

IMG_8784

IMG_8771

IMG_8772

IMG_8773

IMG_8775

IMG_8776

IMG_8764

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato