ویدئوی جدید مایکروسافت با هدف نشان دادن قابلیت های سرفس هاب [تماشا کنید]

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که می خواهند بدانند سرفس هاب چگونه می تواند در انجام امور روزمره یک مجموعه کاربردی باشد؟ اگر پاسخ تان به این پرسش مثبت است، بد نیست مطلع شوید کمپانی ساکن ردموند به تازگی ویدئویی را منتشر کرده و تلاش دارد از طریق آن به همین موضوع پاسخگو باشد.

همانطوری که در ویدئوی یاد شده نیز مشاهده خواهید کرد سرفس هاب به یقین بسیار بیشتر از یک سرفس پرو با ابعاد بزرگ و یا تلویزیون غول پیکر کاربردی بوده و با این هدف وارد بازار گشته که تحولی در اتاق های کنفرانس و ملاقات های دسته جمعی کمپانی ها پدید آورد.

به کمک این محصول انجام ارائه ها بسیار ساده تر خواهد بود و جلساتی که نیازمند برقراری ارتباط با دفاتر مختلف یک شرکت در شهر ها و مکان های مختلف هستند روندی بسیار بهینه تر و کاربردی تر پیدا می کنند.

سرفس هاب بناست تا از ژانویه سال آتی میلادی راهی بازار شود و  برای مدل ۵۵ اینچی آن قیمتی ۶.۹۹۹ دلاری در نظر گرفته شده در حالیکه خرید نمونه ۸۴ اینچی ۱۹.۹۹۹ دلار هزینه در پی دارد.

به یقین در روزهای پیش رو مایکروسافت تبلیغات بیشتری را روی این دستاورد خود صورت خواهد داد و مرتباً با جزئیات آن آشناتر خواهیم شد؛ اما اکنون از شما دعوت به عمل می آوریم تا ویدئوی تازه ای که در رابطه با سرفس هاب انتشار یافته را مشاهده کنید.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟