رنگ های جدید برای بندهای ساعت اپل در راه هستند

چند ساعت پیش از آغاز مراسم های مختلف را می توان زمانی مناسب برای گشت و گذار در فضای مجازی و همچنین مشاهده آخرین اخبار، اطلاعات و تصاویر فاش شده از محصولاتی که قرار است روی صحنه معرفی شوند دانست.

اکنون ولی نوبت به اپل رسیده است و تا ساعاتی دیگر، شاهد برگزاری یکی از بزرگترین کنفرانس های این شرکت در سال های اخیر خواهیم بود؛ کنفرانسی که می توان گفت از ۷۰۰۰ خبرنگار پذیرایی به عمل خواهد آورد.

پیش از این خبر رسیده بود که یکی از بروز رسانی هایی که در مراسم اپل شاهد آن خواهیم بود، ارائه بندهای تازه برای اپل واچ هستند. حال تصویری منتشر گشته که صحت همین موضوع را تایید می کند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

اکنون یکی از وبلاگ نویسان دنیای فناوری به نام «لری گرینبرگ»، تصویری را از طریق اکانت توئیتر خود منتشر نموده که خبر از حضور یک بند قرمز رنگ در مراسم امشب می دهد.

Screen Shot 1394-06-18 at 18.29.57-w600

در این میان وب سایت «مک رومرز» ادعا می کند که رنگ های جدید برای بندهای ساعت اپل، اکنون به فروشگاه های «اپل استور» تحویل داده شده اند و احتمالا از همین امروز یا فردا، کاربران این ساعت قادر خواهند بود تا نسبت به خرید آنها اقدام نمایند.

انتظار می رود که اپل در این مراسم رنگ ها تازه ای از بندهای خود همچون «قرمز، نارنجی، زرد، بژ و آبی» را برای ساعت هوشمندش معرفی کند. کنفرانس اپل امشب ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران آغاز می گردد و طبق معمول می توانید با پوشش زنده دیجیاتو، در جریان آخرین اخبار آن قرار بگیرید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟