آپدیت جدید بازی دوتا 2 تحت عنوان Dota 2 Reborn منتشر و مشکلات اصلی آن برطرف شد

دوتا ۲ ریبورن، نام آپدیت جدید بازی رایگان و محبوب دوتا ۲ است که خبرهای انتشار آن از چندی پیش به گوش می رسید. در این نسخه ی جدید، بازی دوتا ۲ به صورت کامل توسط ورژن دوم موتور سورس بازسازی شده و علاوه بر این که تغییراتی بنیادین را شامل می شود، بسیاری از مشکلات و باگ های رایج بازی نیز در آن برطرف شده اند.

در آپدیت جدید، بسیاری از بخش های گیم پلی مانند Dota Levels دچار تغییرات نسبی شده اند و تجربه ای متفاوت در اختیار گیمر می گذارند. در ریبورن، نوعی نشان در پروفایل گیمر پدید آمده است که میزان موفقیت و نیز مرحله ی دوتای گیمر را به نمایش می گذارد. به ازای هر ۱۰۰ امتیاز تروفی، درجه ی گیمر یک مرحله ارتقا خواهد یافت.

برای دریافت تروفی های مختلف، باید امتیازهای تروفی مختلفی جمع آوری کرد و بنابر گزارش سایت PC Gamer، قرار است که تروفی های بیش تری در آینده به بازی اضافه شوند. گیمرها با ورود به بازی متوجه خواهند شد که مرحله شان براساس تروفی هایی که کسب کرده اند مشخص شده. دو تروفی دیگر نیز به نام های Experience و Battle Veteran به بازی اضافه شده اند.

از جمله ی دیگر محتویات این آپدیت می توان به حالتی به نام Treasury اشاره کرد که گیمرها را در بخش Watch، در قالب یک تورنومنت در مقابل یک دیگر قرار می دهد.

علاوه بر این، محیط کاربری و داشبورد بازی با تغییرات مهمی مواجه شده و حالا گیمرها می توانند لیست دوستان خود را در صفحه ی اصلی بازی مشاهده کنند.

البته به گفته ی شرکت والو و نیز تجربه ی کاربران، دوتا ۲ ریبورن هنوز مشکلاتی اندک دارد اما والو به دنبال این است که در بازه ی زمانی کوتاهی، این مشکلات را برطرف کند. روز گذشته نیز آپدیت دیگری برای بازی عرضه شد که تقریبا تمام مشکلات اساسی بازی را برطرف کرد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟