انتشار رندرهای جدید از دستبند مایکروسافت بند 2 که خبر از طراحی خمیده برای آن را می دهند

در روزهای شنبه و یکشنبه معمولا خبرهای جدیدی در مورد محصولات در دست ساخت شرکت ها منتشر نمی شود اما ظاهرا چشم ها و گوش های کنجکاو در تعطیلات آخر هفته نیز استراحت ندارند.

سایت Windows Central ماه هاست که خبر داده مایکروسافت بند 2 پاییز امسال از راه می رسد و معرفی آن نیز در جریان مراسمی در تاریخ 14 مهرماه اتفاق می افتد. امروز اما تعدادی رندر به دست سایت MicrosoftInsider.es رسید که ظاهرا به همین پوشیدنی با اسم رمز Envoy تعلق دارند.

این تصاویر اگر صحت داشته باشند محصولی را نشان می دهند که پیشتر در ماه جولای اطلاعات و تصاویری در رابطه با آن منتشر گردید و دربرگیرنده خصوصیاتی چون نمایشگر خمیده و همچنین فراهم شدن دسترسی آن در طیف گسترده تری از بازارهای جهانی است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

البته سایت Windows Central تمام تلاش خود را به کار گرفت تا صحت و درستی این رندرها را به اثبات برساند و باید بگوییم که اغلب منابع نیز باور دارند این تصاویر واقعی هستند.

Microsoft-Band-2.1

بند 2 هماطور که از روی تصاویر میتوانید مشاهده کنید دارای یک نمایشگر خمیده است و با هدف پاسخگویی به گلایه های کاربرانی به این شکل درآمده که دل خوشی از نسخه اولیه آن نداشتند.

علاوه بر این، باتری دستگاه نیز به جای کناره ها در این نسخه درست به زیر نمایشگر رنگی آن انتقال یافته. سایت Microsoft Insider همچنین گزارش داده است که دستگاه جدید می تواند «سطح تمرینات بدنی» را نیز اندازه بگیرذ و علاوه بر این کلیه سنسورهای نسخه قبلی را در خود دارد.

همچنین برخی قسمت های فلزی نیز به کناره های بند 2 اضافه شده اند که ظاهری متمایز همراه با کنتراستی زیبا به آن بخشیده اند.

سنسورهای پیش بینی شده برای این پوشیدنی

  • پایشگر اپتیکال ضربان قلب
  • شناب سنج/ ژیروسکوپ
  • GPS
  • میکروفون
  • حسگر نور محیطی
  • حسگر فرابنفش
  • حسگر دریافت کننده واکنش های پوستی (GSR)

Microsoft-Band-2.2

همانطو که از روی  این رندر می توانید مشاهده نمایید، بند 2 دکمه های فیزیکی نسخه اولیه خود را نیز حفظ کرده است و روی هم رفته می توان آن را دنباله و جایگزین دستگاه پایشگر سلامت و تناسب اندام قبلی مایکروسافت خواند.

پیش بینی می شود که این دستگاه همچنان قابلیت کار کردن با iOS، اندروید و ویندوز فون را داشته باشد و همچنین گفته شده که سیستم عامل آن نیز همان ویندوز 10 برای اینترنت اشیاء باشد اما تاکنون هیچگونه اظهار نظری در تایید یا رد این ادعا دریافت نشده است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟