هوآوی در حال توسعه موبایلی مجهز به استایلوس است

بر اساس گزارش اخیر رسانه های کره ای، کمپانی هوآوی در حال توسعه یک تلفن هوشمند با استایلوس است. گفته می شود که اندازه نمایشگر این دستگاه برای یک موبایل، بیش از اندازه بزرگ است و البته این شرکت چینی، از تکنولوژی های تازه ای در این قلم بهره خواهد گرفت.

بر اساس گزارشات، هوآوی اخیرا با شرکت Wacom تماس گرفته؛ این کمپانی پیش از این قلم S Pen را برای سری نوت سامسونگ توسعه داده بود اما در نهایت، این دو شرکت نتوانسته اند به توافق دست پیدا کنند و اکنون گزارش می شود که هوآوی، شرکتی دیگر را یافته که می تواند استایلوسی را برایش توسعه دهد که با S Pen به رقابت بپردازد.

اطلاعات بیشتری از این موضوع در دست نیست اما در گذشته شایع شده بود که شرکت چینی تمایل دارد Ascend Mate را با یک استایلوس همراه سازد، در نتیجه بدیهی خواهد بود که کمپانی مورد بحث، این قلم هوشمند را در کنار موبایلی پرچمدار و البته گران قیمت عرضه نماید.

حال باید دید که این شرکت در نهایت چه محصولی را ارائه خواهد داد و آیا قادر خواهد بود استایلوس خود را با فناوری فورس تاچ که اخیرا آن را در پرچمدارش قرار داده، هماهنگ ساخته و کاربردی مشخص برای آن به دست آورد یا خیر.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟