معرفی بازی Languinis: Word Challenge؛ پازلی از رنگ ها و کلمات

معرفی بازی Languinis: Word Challenge؛ پازلی از رنگ ها و کلمات

پازل کلمات و جورچین کاشی های رنگی دو سبک متفاوت در بازی سازی اند، اما اگر این دو را با هم ترکیب کنیم چه اتفاقی می افتد؟ استودیوی مستقل Tilting Point در بازی امروز به این سوال پاسخ می دهد.

در بازی فکری Languinis: World Challenge هم باید کاشی های همرنگ را با یکدیگر جفت و جور کنید و هم به چینش حروف برای ساخت کلمات معنی دار توجه باشید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در نظر اول، ترکیب پازل کلمات با جورچین بلوک های رنگی ایده جالبی نیست؛ احتمال از تعادل خارج شدن درجه سختی بالاست و همین ممکن است گیمر را از ادامه بازی منصرف کند.

طراحان استودیوی Tilting Point این نکته را مد نظر داشتند، اما ریسک کار را به جان خریدند و Languinis: World Challenge را در اختیار موبایل گیمرها قرار دادند.

Languini 2

نتیجه این ریسک باورنکردنی بود. بازی با استقبال فوق العاده ای در گوگل پلی و اپ استور مواجه شد و هزاران کاربر شیفته گیم پلی نوآورانه و بی نظیرش شدند. در صد و بیست مرحله Languinis: World Challenge، کاشی های رنگی و حروف انگلیسی با هم ترکیب شده اند و این شمایید که باید در مدت زمانی محدود، به آنها سر و سامان بدهید.

خوشبختانه مراحل آنچنان طولانی نیستند؛ رنگ ها و کلمات به خوبی با هم جفت و جور می شوند و به مدد آیتم های کمکی فراوان، بعید است که در رد کردن مراحل به مشکل بخورید. بازی بخش مالتی پلیر آنلاین هم دارد که در آن، یک پازل واحد در اختیار شما و رقیبتان قرار می گیرد و برنده مسابقه کسی است که زودتر از دیگری مرحله را به اتمام برساند.

اگر شیفته بازی های جورچینی هستید، Languinis: World Challenge از آن بازی هایی است که به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهید.

Languinis: Word Challenge
  • Languinis: Word Challenge
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Tilting Point Spotlight
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۰۴ / ۸۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato