نگاه نزدیک ویدیویی به نکسوس 6P از گوگل

شب گذشته شاهد برگزاری مراسمی در سان فرانسیسکو از سوی گوگل بودیم که در آن، مدیران ارشد غول جستجوی اینترنتی به معرفی محصولات سخت افزاری جدید خود پرداختند.

برای اولین بار پس از تولید سری نکسوس، گوگل تصمیم گرفت تا به شکل همزمان دو تلفن هوشمند از این خانواده را معرفی کرده و به سلایق متفاوت کاربران توجهی کامل نماید. نکسوس ها طرفداران خاص خود را دارند چراکه بروز رسانی های اندروید، همواره به شکلی سریع و از طریق خود گوگل، مستقیما برای آنها ارسال خواهد می شود و این در حالیست که کاربران سایر پرچمدارهای اندرویدی، دست کم چند ماه دیرتر بروز رسانی ها را دریافت می کنند.

در میان دو تلفن همراهی که معرفی شدند، نکسوس ۶P که می توان از آن به عنوان حاصل همکاری مشترک گوگل و هوآوی یاد کرد، توانست با بدنه ای فلزی و سخت افزاری قوی تر، نگاه های بیشتری را به سوی خود جلب نماید؛ محصولی که سخت افزارش، حکایت از یک پرچمدار کامل دارد اما قیمتش دست کم یک سوم از برترین موبایل های شناخته شده ی دنیای اندروید کم تر است.

تا اینجای کار، نکسوس ۶P قادر گشته تا تحسین کاربران دنیای تکنولوژی و همچنین تحلیلگران را بر انگیزد. حال شما هم می توانید با نگاهی نزدیک به آن، نظر خود را در خصوص قدرتمندترین تلفن همراه توسعه یافته از سوی گوگل، بیان کنید.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟