معرفی Sky؛ بازی چالش برانگیز و جدید کچ اپ

معرفی Sky؛ بازی چالش برانگیز و جدید کچ اپ

معرفی Sky؛ بازی چالش برانگیز و جدید کچ اپ

از شوترهای بی سر و ته و رانرهای تکراری خسته شده اید؟ آیا در بازی ها به دنبال یک چالش واقعی هستید؟ محصولات استودیوی کچ اپ مخصوص شما طراحی شده اند؛ بازی هایی با ظاهری ساده، گیم پلی بسیار درگیرکننده و مراحل صعب العبور.

اسکای، جدیدترین بازی کچ اپ باز هم یک عنوان رکوردی است که باید در آن کنترل پرش های یک مکعب در مسیری زیگزاگی و پرمانع را در دست بگیرید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

به نظر می رسد که ایده های خلاقانه و مینیمالیستی طراحان کچ اپ تمامی ندارد. اسکای تا حد زیادی شما را به یاد ZigZag، محصول قدیمی این استودیو خواهد انداخت.

Sky 2

در این بازی هم یک مسیر مارپیچی و پرمانع پیش روی شماست، و کاراکتر باز هم مکعبی است که باید پرش هایش را با یک انگشت کنترل کنید. برای پرش های ساده، یکبار اشاره روی صفحه کافیست، اما اگر با موانع طویل تری روبرو شدید می توانید با دوبار ضربه با پرش دوبل از آنها گذر کنید.

برای اینکه ثبت رکورد به آسانی آب خوردن نباشد، در مسیر مثلث های سبز رنگی قرار داده شده که با عبور از آن، مکعب شما تکثیر می شود. از آن به بعد باید در قسمتی از مسیر، به جای یک مکعب چندین عدد از آنها را کنترل کنید که کار هر کسی نیست.

مثل دیگر بازی های کچ اپ، جمع آوری سکه و آزاد کردن کاراکترهای جدید گزینه های روتینی است که در اختیار دارید. اسکای اگرچه باز هم رویه همیشگی و اندکی تکراری بازی های کچ اپ را ادامه داده، اما برای تقویت تمرکز و گذران وقت می تواند انتخاب خوبی باشد.

Sky
  • Sky
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ketchapp
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۳.۶ / ۱۰.۳ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی
کافه‌بازار

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل