کندی کراش به صورت پیش فرض روی لومیاهای جدید نصب شده است

کندی کراش به صورت پیش فرض روی لومیاهای جدید نصب شده است

تا ساعاتی دیگر کنفرانس مایکروسافت آغاز خواهد شد و اطلاعات بسیاری در ارتباط با محصولات جدید ردموندی ها خواهیم شنید. در همین ساعات باقی مانده، شایعات و گفته های اندکی پیرامون Lumia 950 و Lumia 950 XL، پرچمداران ویندوز ۱۰ در فضای موبایل شنیده می شود.

برخلاف اخبار پیشین که بیشتر پیرامون سخت افزار دو دستگاه بود، این بار شایعات حکایت از اقدام نرم افزاری مایکروسافت دارند. گویا این شرکت تصمیم دارد با همکاری King، سازنده بازی کندی کراش، بازی مذکور را روی تمامی تلفن های همراه جدیدش به صورت پیش فرض نصب کند.

در واقع همانند اپلیکیشن های خاص ویندوز ۱۰، کندی کراش نیز در تمامی تلفن های همراه Lumia 950 و Lumia 950 XL نصب خواهد شد اما منبع آگاه از این ماجرا نمی داند که چنین مسئله ای در ارتباط با چه مناطقی صادق است. در هر صورت اگر قصد خرید یکی از این تلفن ها را دارید و از کندی کراش هم متنفرید، این اپلیکیشن به سیستم عامل تلفن همراه تان میخکوب نشده و به راحتی می توانید آن را پاک کنید.

چند ماه پیش مایکروسافت گزارش کرده بود که کندی کراش ساگا برای ویندوز ۱۰ موبایل عرضه خواهد شد. نتیجه چنین اقدامی برای مایکروسافت قطعا مثبت خواهد بود. سیستم عامل همراه این شرکت، در زمینه بازی های موبایل چندان خوش آوازه نیست و همکاری با یکی از بزرگ ترین توسعه دهندگان موبایل می تواند فرصتی مناسب برای جلب رضایت عمومی باشد.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato