اپل یک میز مجهز به فناوری 3D Touch را در فروشگاه هایش قرار داد [تماشا کنید]

اپل یک میز مجهز به فناوری 3D Touch را در فروشگاه هایش قرار داد [تماشا کنید]

این میز را صرفا در دو فروشگاه اصلی واقع شده در شهر نیویورک و سان فرانسیسکو خواهید یافت؛ میزی که به فناروی ۳D Touch مجهز شده و به بهترین شکل می تواند این ویژگی را به نمایش بکشد.

اپل حالا تصمیم گرفته آیفون های جدیدش را بر همین میز نصب کرده و قابلیت جدیدشان را به شکلی واضح تر و به کمک میزی که تمام سطح آن از نمایشگر تشکیل شده، در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهد. پس از کار کردن با نمایشگر آیفون، شاهد آن خواهید بود که جلوه های ویژه مربوط به همین تکنولوژی، به نمایشگر نصب شده بر روی میز سرایت می کنند. ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

یکی از کاربران یوتوب ویدیویی را از این میز تهیه کرده و نام آن را نیز Force Touch Table گذاشته است، میزی که البته مشخص نیست که نمایشگر روی آن واقعا دارای این تکنولوژیست یا از آیفون ها برای ایجاد افکت ها بهره می برد.

پیشتر در مورد این تکنولوژی برایتان بسیار گفته ایم و حتی داستان توسعه اش در اپل را نیز شرح داده بودیم. توسط ۳D Touch، کاربر می تواند با سرعت بیشتری امور مورد نظرش در اپلیکیشن ها را انجام دهد و البته باید منتظر ماند تا توسعه دهندگان نیز از این قابلیت ها بهره گیرند، مخصوصا در بازی های ویدیویی. از شما دعوت می کنیم ویدیوی مربوط به میز مورد اشاره را تماشا کنید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato