پیش نمایش آپدیت جدید اکس باکس وان، بزودی در اختیار کاربران بیشتری قرار می گیرد

پیش نمایش آپدیت جدید اکس باکس وان، بزودی در اختیار کاربران بیشتری قرار می گیرد

بنابر توییت منتشر شده از سوی Mike Ybarra، به زودی افراد بیشتری قادر به تست داشبور اکس باکس وان Experience خواهند بود. وی خاطر نشان کرده هرکسی که در برنامه ی Preview اکس باکس وان شرکت کرده باشد تا ۲۴ ساعت آینده، مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.

برنامه ی اکس باکس وان Preview، سپتامبر سال جاری آغاز شد و مایکروسافت از اعضای انتخاب شده دعوت می کرد تا آپدیت های جدید را تست کنند. از آن زمان تا به امروز، مایکروسافت سعی کرده که تعداد مشترکین برگزیده شده برای این برنامه را افزایش دهد و از این پس، دسترسی همه ی مشترکین باز خواهد شد.

آپدیت جدید اکس باکس، تغییرات شگرفی به خود دیده که شاید مهم ترین آن ها، قابلیت Backward Compatibility باشد؛ قابلیتی که اجازه می دهد بازی های اکس باکس ۳۶۰ را روی اکس باکس وان اجرا کنید. هم چنین صفحه ی اصلی هم دچار تغییراتی شده تا راحت تر و سریع تر به محتویات مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. در کنار همه ی این ها، قابلیت تغییر چیدمان دکمه های کنترلر نیز از جمله محتویات آپدیت جدید به شمار می رود.

ورژن جدید Xbox One Experience، در تاریخی نامشخص در ماه نوامبر، برای همه ی کاربران اکس باکس وان عرضه خواهد شد. اگرچه هنوز مایکروسافت تاریخی رسمی برای این مسئله اعلام نکرده، اما می توان انتظار داشت که خیلی زود به وقوع بپیوندد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato