شرکت ال جی عنوان «بِرند سال» RED DOT AWARD را از آن خود کرد

شرکت ال جی عنوان «بِرند سال» RED DOT AWARD را از آن خود کرد

شرکت های مختلف دنیا علاوه بر اینکه در زمان ساخت محصولی تازه استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها را در نظر دارند و به فاکتورهایی نظیر نوآوری، کارایی و مواردی از این دست اهمیت می دهند، در طراحی آن نیز سخت گیر هستند و سعی می کنند که در این راستا همگام با استانداردهای روز دنیا پیش بروند.

در همین زمینه نیز همه ساله رویدادی تحت عنوان Red Dot در اسن آلمان برگزار می شود و محصولات مختلف ساخته شده از نظر طراحی شان در آن به رقابت با یکدیگر می پردازند.

حالا طبق بیانیه رسمی ارسال شده از سوی دفتر رسمی ال جی در ایران، این شرکت موفق شده در جریان رویداد امسال ۱۳ جایزه را از آن خود را نموده و عنوان برند سال را دریافت کن که در ادامه توجه شما را به شرح آن جلب می کنیم. با دیجیاتو همراه باشید.

شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) مفتخر به عنوان «برند سال» شد. این عنوان از سوی Red Dot Award، یکی از برترین رقابت‌های طراحی در جهان اعطاء شد. با این عنوان، شرکت ال‌جی در کنار برندگان قبلی این رقابت نظیر شرکت پپسی، آئودی و مرسدس بنز قرار می‌گیرد. ال‌جی همچنین سومین شرکتی است که هر دو جایزه «برند سال» و «تیم طراحی» (در سال ۲۰۰۶) را برنده شده است.

عنوان برند سال برای برنده شدن در ۱۳ جایزه Red Dot Award به ال‌جی اعطاء شد. برندگان جایزه امسال شامل LG G4 و LG Watch Urbane، هر دو با رابط کاربری ساده و کاربرپسند فلسفه طراحی انسان محور این شرکت را تجلی بخشیده‌اند تا کاربران برای استفاده راحت باشند.

دکتر پیتر زک، بنیانگذار و مدیرعامل Red Dot معتقد است: "مدیریت برند ال‌جی الکترونیکس در زمینه کاری خودش بی‌نظیر است. نگرش این شرکت همه را در یک عبارت بیان می‌کند: زندگی خوب است. هر کسی که به نوعی با محصولات ال‌جی سر و کار دارد بدون معطلی خواهد فهمید که زندگیش کمی جذابتر شده است. این به دلیل عملکرد موفق مدیریت برند این شرکت است."

نو چانگ هو، نائب رئیس و مدیر طراحی شرکتی ال‌جی الکترونیکس می‌گوید: "مفتخر شدن به جایزه Red Dot، نشانی از پیشگامی ال‌جی در زمینه طراحی و نمونه بارزی از تعهد همیشگی ما بر طراحی نوآوری و ایجاد تجربه کابرپسند است. ما به طراحی و گسترش محصولات خلاقانه که از پاسخ مثبت و رابطه عمیق بین برندمان و مشتریانمان برآمده است ادامه خواهیم داد تا به این شعار ال‌جی جامع عمل بپوشانیم: نوآوری برای زندگی بهتر را در پیش خواهیم گرفت."

این عنوان به طور رسمی در ششم نوامبر در مراسم سالانه Red Dot Gala در برلین به ال‌جی اعطاء خواهد شد و محصولات برنده جایزه ال‌جی بر روی سایت www.red-dot.de/cd به صورت آنلاین قابل مشاهده خواهد بود.

G4GUI_main

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato