فیس بوک کارمندانش را مجبور می کند به جای آیفون از تلفن هوشمند اندرویدی استفاده کنند

فیس بوک کارمندانش را مجبور می کند به جای آیفون از تلفن هوشمند اندرویدی استفاده کنند

در چند وقت اخیر خبرهای جالبی از فیس بوک وجود داشته که نشان می دهد مدیران بخش های مختلف این کمپانی تمایل زیادی دارند تا کارمندان درک درستی از وضعیت کاربران داشته باشند. چندی پیش در مورد سه شنبه های ۲G برایتان نوشتیم که به منظور درک وضعیت اینترنت های کم سرعت در کشورهای در حال توسعه کمپینی در فیس بوک راه اندازی شده.

در حال حاضر هم کریس کاکس، مدیر محصولات این شرکتِ مستقر در کالیفرنیا، گفته در نظر دارد برخی از کارمندانش را مجبور کند به جای استفاده از آیفون به سراغ تلفن های هوشمند اندرویدی بروند. دلیل این کار را هم ایجاد همدلی میان کارمندان و کاربران ذکر کرده.

با توجه به قیمت بالایی که موبایل های آیفون دارند، قشر وسیعی از کاربران جهان استطاعت خرید آن را ندارند. بعلاوه باید اشاره کنیم با توجه به آمار ارائه شده توسط موسسه تحقیقاتی IDC، سیستم عامل اصلی و مورد استفاده ی ۸۲.۸ درصد از کاربران اسمارت فون، نسخه های متفاوت اندروید است. همین محبوبیت بیشتر باعث شده تا فیس بوک بخواهد در این محدوده بیشتر فعالیت کند و به تعداد کاربران خود بیفزاید.

در حال حاضر، اپلیکیشن فیس بوک برای iOS  در اولویت دریافت جدیدترین امکانات قرار دارد اما با این توصیفات، احتمالا این روند تغییر خواهد کرد و مهندسان فیس بوک، به تلفن های هوشمند اندرویدی نیز توجه بیشتری نشان خواهند داد.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato