گوگل اعلام کرده برنامه ای برای توقف ارائه سیستم عامل کروم ندارد

گوگل اعلام کرده برنامه ای برای توقف ارائه سیستم عامل کروم ندارد

یک هفته بعد از انتشار خبر ادغام سیستم عامل کروم و اندروید، گوگل اعلام کرده که «سیستم عامل کروم، اینجاست تا باقی بماند».

این شرکت البته تایید کرده که مدتی است تلاش دارد بهترین ترکیب را از هر دوی این سیستم عامل ها ارائه دهد و به این ترتیب اعتبار زیادی به گزارش جمعه گذشته وال استریت ژورنال بخشید با این همه، سخنگوی این کمپانی مستقر در مانتین ویو که با تاکید خاصی در رابطه با سیستم عامل دسکتاپی آن سخن می گفت اعلام داشت که «هنوز کارهای بیشتری باید انجام گیرد».

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

هیروشی لاکمیر نایب رئیس بخش توسعه اندروید و کروم در مطلبی که امروز منتشر کرد اعلام نمود: ما حتی در نظر داریم امکانات و قابلیت های بیشتری را برای سیستم عامل کروم عرضه نماییم که از آن جمله می توانم از مدیا پلیر، شکل و شمایل جدید با در نظر داشتن اصول زبان طراحی متریال، عملکرد بهینه تر و البته تمرکز بیشتر روی امنیت اشاره کنم.

او در ادامه اینطور آورده که: با در نظر داشتن چرخه شش هفته ای آپدیت نرم افزاری گوگل و همچنین برنامه ای که برای ارائه خودکار این به روزرسانی ها به مدت ۵ سال در سر داریم، تردیدی نیست که کروم بوک ها با گذشت زمان مرتبا بهتر و بهتر می شوند.

این کمپانی اعلام داشته که «ده ها» کروم بوک جدید قرار است در سال ۲۰۱۶ میلادی رونمایی شوند اما اگر خاطرتان باشد، گزارش اولیه وال استریت ژورنال حکایت از آن داشت که نسخه ترکیبی اندروید و سیستم عامل کروم تا سال ۲۰۱۷ عرضه نمی شود هرچند که احتمالا نسخه پیش نمایش آن در سال آینده میلادی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

اگر این جدول زمانی درست باشد، آنگاه گوگل حرف اشتباهی نزده است؛ چراکه به این ترتیب سیستم عامل کروم و کروم بوک های جدید برای مدتی هم که شده در بازار حضور خواهند داشت.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato