بازی Deus Ex: Mankind Divided به مدت شش ماه تاخیر خورد

بازی Deus Ex: Mankind Divided به مدت شش ماه تاخیر خورد

بنابر اعلام رسمی استودیوی ایداس مونترال، نسخه دنباله بازی Deus Ex: Human Revolution که قرار بود در تاریخ ۲۳ فوریه با عنوان Mankind Divided عرضه شود، با تاخیری شش ماهه مواجه شده و گیمرها باید مدت بیشتری منتظر آن بمانند. به گفته دیوید آنفوسی، مدیر استودیوی ایداس مونترال، تاخیر مورد بحث این امکان را به سازندگان می دهد که بازی را تا جای ممکن ارتقا داده و بهترین تجربه ممکن برای گیمرها به ارمغان آورده شود.

دیوید آنفوسی در بلاگ رسمی بازی نوشت که آن ها نسبت به کار خود اشتیاق بسیار دارند و به آن می بالند؛ اما طبق بررسی و تست های انجام شده، بازی Mankind Divided به زمان بیشتری برای توسعه نیاز دارد تا استانداردهای مورد نظر استودیوی سازنده فراهم شود.

آنفوسی ضمن عذرخواهی از طرفداران، خاطر نشان کرد که ساخت نسخه جدید سری بازی Deus Ex، مسئولیتی سنگین روی دوش سازندگان انداخته است و آن ها نمی خواهند که به هیچ وجه، کیفیت عنوان نهایی را به خطر بیندازند. نسخه قبلی بازی، توانست نظر بسیاری از منتقدین و گیمرها را به خود جلب کند و به میانگین نمره ۹۰ در وب سایت متاکریتیک دست یافت.

وقایع داستانی Deus Ex: Mankind Divided، در سال ۲۰۲۹ و دو سال بعد از اتفاقات نسخه قبلی روی می دهند و گیمر در نقش کاراکتری نیمه انسان-نیمه ماشین به نام آدام ینسن قرار می گیرد. Mankind Divided در تاریخ ۲۳ آگوست ۲۰۱۶ (برابر با ۳ شهریور ۱۳۹۵) برای پلتفرم های پی سی، اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato