معرفی yHomework؛ اپلیکیشنی برای حل معادلات جبری به صورت گام به گام

معرفی yHomework؛ اپلیکیشنی برای حل معادلات جبری به صورت گام به گام

وقتی در مدرسه و دانشگاه از حل یک مسئله ریاضی عاجز می ماندیم، شاید همگی در آن لحظه فانتزی مشترکی داشته ایم: حل المسائل شگفت انگیزی که بتواند در کسری از ثانیه، جواب مسئله را با راه حل در اختیارمان بگذارد. yHomework اپلیکیشنی است که این فانتزی جذاب را به واقعیت تبدیل کرده؛ ابزاری که با دقت و سرعت بالا معادلات جبری را برایتان حل می کند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

در صفحه اصلی yHomework، کافیست صورت معادله را وارد کنید تا اپلیکیشن در کسری از ثانیه، پاسخ را با راه حل دقیق تحویلتان دهد. از این قابلیت عالی نه فقط برای حل آسان مسائل، بلکه برای چک کردن درستی راه حل مسئله ای که حل کرده اید هم می توانید استفاده کنید.

yHomework 2

yHomework به طور اختصاصی برای حل معادلات جبری طراحی شده. با آن می توانید مجهول را در معادله های یک و دو مجهولی بدست بیاورید و در معادلات خطی، به مقادیر x و y برسید. پس از این کار، اپلیکیشن نمودار معادله را هم برایتان رسم می کند.

اثبات برابری دو طرف یک معادله جبری کار زمان بری است، اما yHomework در عرض چند صدم ثانیه از پس این کار بر می آید. ضمنا بر خلاف بسیاری از اپلیکیشن های ریاضی، نحوه ساده کردن اعداد را هم برایتان به نمایش در می آورد.

تنها مشکل yHomework اینجاست که فقط از پس معادلات جبری بر می آید و در آن خبری از معادلات لگاریتمی، انتگرال، مشتق و ماتریس نیست. اگر به دنبال اپلیکیشنی با این خصوصیات هستید، توصیه می کنیم مطلب جعبه ابزار فردا شب را در دیجیاتو دنبال کنید.

yHomework به صورت رایگان برای پلتفرم های iOS و اندروید آماده دانلود است.

yHomework - Math Solver
  • yHomework - Math Solver
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Math Underground
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۶۵.۲ / ۳۲.۸ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato