سونی از بازی های رایگان ماه دسامبر سرویس پلاس رونمایی کرد

سونی از بازی های رایگان ماه دسامبر سرویس پلاس رونمایی کرد

طبق معمول همیشه، کمپانی سونی در ماه دسامبر میلادی، بازی هایی به صورت رایگان در اختیار کاربران سرویس پلی استیشن پلاس قرار می دهد و دارندگان کنسول های پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ و صد البته پلی استیشن ویتا، می توانند آن ها را دریافت کنند.

بنابر اعلام سونی، دو بازی FarCry 3: Blood Dragon، نسخه جانبی بازی فارکرای ۳ که در قالب یک بازی جداگانه عرضه شد، و SSX در اختیار گیمرهای کنسول نسل هفتمی پلی استیشن ۳ قرار می گیرند. در همین حال، دو بازی Rocketbirds: Hardboiled Chicken و Freedom Wars به صورت رایگان برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا در دسترس قرار داده می شوند.

اما با همه این ها، علاقه مندان به کنسول نسل هشتمی سونی ممکن است کمی ناامید شوند؛ چرا که کمپانی ژاپنی ظاهرا هنوز تمایلی به عرضه بازی های بزرگ برای سرویس پلاس نشان نمی دهد. دو عنوان Gauntlet: Slayer Edition و King's Quest - Chapter 1: A Knight To Remember دو بازی این ماه کنسول پلی استیشن ۴ اند.

همانند سابق، تمامی بازی های نام برده، از تاریخ یکم الی سی ام دسامبر (برابر با ۱۰ آذر الی ۱۰ دی ماه) در دسترس گیمرها قرار می گیرند و می توان آن ها را به کتاب خانه بازی ها افزود. هم چنین، تفاوتی در میان رجین های مختلف وجود ندارد و همه به بازی هایی یکسان دسترسی می یابند.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato