همه چیز درباره آیفون 13
آپدیت جدید نسخه اندرویدی اینستاگرام، گشودن اکانت های مختلف در آن را ممکن می کند

آپدیت جدید نسخه اندرویدی اینستاگرام، گشودن اکانت های مختلف در آن را ممکن می کند

طبق گزارشات اینستاگرام مشغول کار روی  آپدیت جدیدی است که به کاربران نسخه اندرویدی اپلیکیشن آن امکان می دهد از طریق یک دستگاه، اکانت های متعدد را باز کنند.

به این ترتیب افراد می توانند روی دستگاه موبایل خود هم یک اکانت کاری داشته باشند و هم اینکه حسابت کاربری شخصی شان را مدیریت نمایند. این قابلیت جدید روی نسخه ۷.۱۲.۰ این اپلیکیشن موجود خواهد بود که هنوز هم در اختیار عموم قرار نگرفته است.

برای آنکه نگاهی اجمالی به این قابلیت بیاندازید می توانید در برنامه تست بتای پلی استور اینستاگرام عضو شوید یا اینکه فایل های APK آن را از سایت APK Mirror دریافت و نصب نمایید.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

بعد از نصب نسخه ۷.۱۲.۰ این اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس، کافیست که به بخش تنظیمات یا settings رفته و صفحه را به پایین اسکرول نمایید. در این قسمت با گزینه تازه ای به نام Add Account یا افزودن اکانت درست در زیر بخشی به نام Clear Search History (یا پاکسازی سوابق جستجو) روبرو خواهید شد.

به این ترتیب کاربران قادر خواهند بود که از صفحه پروفایل خود بین اکانت های مختلف شان سوئیچ نمایند و وقتی هم بخواهند از اکانت شان خارج شوند می توانند همزمان این کار را روی هر دوی اکانت ها انجام دهند یا اینکه یکی را بسته و دیگری را همچنان فعال نگه دارند.

هنوز حرفی در مورد اینکه آپدیت جدید چه زمانی در اختیار همه کاربران اندروید قرار داده می شود به میان نیامده است و برای اطلاع از این موضوع باید همچنان منتظر ماند.

Instagrams-Android-app-will-support-multiple-accounts

 

Instagrams-Android-app-will-support-multiple-accounts (1) Instagrams-Android-app-will-support-multiple-accounts (2)

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato