علت اخراج ناگهانی کاربران از اینستاگرام در روز چهارشنبه چه بود؟

علت اخراج ناگهانی کاربران از اینستاگرام در روز چهارشنبه چه بود؟

آیا شما هم دیروز به طور ناگهانی و بدون لاگ آوت کردن از اپلیکیشن اینستاگرام اخراج شدید؟ اگر پاسختان مثبت است، بهتر است بدانید که اینستاگرام طی یک توئیت رسمی علت این اتفاق را برای کاربران خود توضیح داده. ظاهرا وجود یک باگ باعث شده که دیروز، تعداد نامعلومی از کاربران موفق به ورود به این شبکه اجتماعی نشوند.

این باگ باعث شد تا برخی از کاربران اینستاگرام به حمله هکرها مشکوک شوند، خصوصا زمانی که با وجود وارد کردن رمز عبور صحیح، باز هم امکان ورود به حساب کاربری وجود نداشت. مسئولین اینستاگرام با اشاره به این باگ در توئیت جدید، ضمن رفع ابهامات در مورد حمله های هکری اذعان داشته اند که "از این پس می توانید مثل مواقع عادی وارد حساب کاربری خود شوید، البته ممکن است این کار کمی بیشتر از گذشته به طول بینجامد."

اینستاگرام برای رفع نگرانی کاربران در ادامه افزوده: "به خاطر برطرف نمودن این مشکل، رمز عبور هیچ کدام از کاربران تغییر نکرده است." بنابراین از حالا می توانید با خیال راحت وارد حساب های کاربری خود شوید، فقط باید زمان بیشتری از قبل منتظر بمانید. گفتنی است بر خلاف اینستاگرام، آمازون چند روز پیش به خاطر حمله هکرها در روز جمعه سیاه مجبور شد تا رمز عبور بسیاری از کاربرانش را بدون اطلاع قبلی تغییر دهد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.