مدیرعامل نینتندو: کنسول بعدی با Wii و Wii U تفاوتی اساسی خواهد داشت

مدیرعامل نینتندو: کنسول بعدی با Wii و Wii U تفاوتی اساسی خواهد داشت

نینتندو هنوز قصد ندارد تا از کنسول جدید خود صحبتی به میان آورد اما صحبت های مدیران این شرکت، هر از چند گاهی آتشی را شعله ور می سازد. اخیرا، تاتسومی کیمیشیما، مدیرعامل جدید نینتندو در مصاحبه ای اعلام کرده که NX (اسم رمز کنسول بعدی نینتندو) هیچ شباهتی با Wii و Wii U نخواهد داشت.

وی در گفتگوی خود گفت: «می توانم به شما اطمینان دهم که ما در حال ساخت ورژن بعدی Wii یا Wii U نیستیم. این [کنسول] چیزی متفاوت و منحصر به فرد است. چیزی است که باعث می شود از این پلتفرم ها فاصله بگیریم تا مشتریان مان را راضی نگه داریم.»

گزارش های پیشین نشان می داد که این دستگاه قرار است هیبریدی باشد که هم در جایی ساکن می توان از آن استفاده کرد و هم می توان همراه برد. انتظار می رود که قدرت دستگاه بسیار بیشتر از Wii U و حتی دو کنسول فعلی سونی و مایکروسافت باشد. کیمیشیما می گوید نام NX معنای خاصی ندارد یا اگر هم داشته، ایواتا این فرصت را پیدا نکرده که آن را با باقی مدیران به اشتراک بگذارد.

سال آینده و در جریان E3 2016 احتمالا شاهد رونمایی از کنسول خواهیم بود. کیمیشیما، چند ماه پیش و اندکی پس از درگذشت ساتورو ایواتا جایگزین وی شد. اگرچه او نقشی در توسعه این کنسول بازی نداشته اما رویکرد و نگاه مالی وی قطعا به وضعیت نابسامان نینتندو کمک خواهد کرد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato