تحلیلگران خبر از فروش ۶ میلیون اپل واچ در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۵ می دهند

اپل در مورد میزان فروش ساعت های هوشمند خود هیچ آماری در اختیار رسانه ها قرار نمی دهد اما یکی از تحلیل گران مطرح FBR Capital Markets به نام «دانیل آیوز» پیش بینی کرده این ساعت در سه ماهه آخر سال جاری میلادی بین 5 تا 6 میلیون دستگاه خواهد فروخت و تحلیل خود در این رابطه را نیز در نیویورک پست منتشر نموده است.

وی دلیل این موضوع را نیز استقبال خوب کاربران از این محصول در روزهای فروش فوق العاده همانند Black Friday یا Cyber Monday ذکر کرده است. به طور مثال، این گجت پوشیدنی در آمریکا با تخفیف یکصد دلاری در Best Buy فروخته شد. اما به گفته آیوز، حتی اگر فروشگاه ها برای اسمارت واچ موردبحث تخفیفی هم در نظر نگیرند، باز هم مشتری ها به خرید آن علاقه نشان خواهند داد.

به تحلیل کارشناس مذکور، با اینکه میزان فروش اپل واچ از زمان عرضه تاکنون 6 میلیون دستگاه بوده، اما به دلیل افزایش توجه کاربران به این گجت ها در ماه های پیش از آغاز سال نو، انتظار می رود مقدار فروش محصول یاد شده در سه ماهه آخر سال به حدود 5 یا 6 میلیون دستگاه برسد.

گفته می شود نسل دوم اپل واچ در تابستان سال آینده میلادی عرضه خواهد شد و نمونه کنونی را از رده خارج خواهد کرد. انتظار می رود که اپل در نسل دوم ساعت خود تغییرات عمده ای را انجام دهد و توجه کاربران بیشتری را به این گجت پوشیدنی جلب نماید. تا کنون تجربه هم نشان داده که نسل اول از محصولات اپل چنگی به دل نمی زنند و در نسل های بعدی، مشمول ارتقاء اساسی خواهند شد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟