گوگل پرونده نکسوس 6 را به طور کامل بست

گوگل پرونده نکسوس 6 را به طور کامل بست

گوگل امروز به طور کامل تولید موبایل هوشمند نکسوس ۶ خود را متوقف نمود و امکان خرید آن از پلی استور را نیز از دسترس کاربران خارج کرد. به نظر می رسد این توقف تولید در پی عرضه موبایل های جدید کمپانی مذکور بوده که در حال حاضر با نام های نکسوس ۵X و نکسوس ۶P در بازار خودنمایی می کنند.

البته در حال حاضر افرادی که همچنان به اسمارت فون پیشین کمپانی ساکن مانتین ویو علاقه دارند، می توانند نسخه ۳۲ گیگابایتی آن را با قیمت ۳۵۰ دلار از وب سایت آمازون خریداری نمایند.

لازم به یادآوری است که نکسوس ۶ تا پیش از ورود اسمارت فون های جدید این کمپانی، بزرگ ترین موبایل گوگل به شمار می رفت و در مقایسه با نکسوس ۵ که از نمایشگری ۵ اینچی بهره می برد، جهشی بزرگ برای اهالی مانتین ویو به شمار می آمد. اما در عین حال به دلیل همین اندازه چندان مورد توجه کاربران قرار نگرفت زیرا استفاده از اینگونه فبلت ها چندان آسان نیست.

همچنین باید اشاره کنیم تا اوایل پاییز این دستگاه تنها تلفن همراهی به شمار می رفت که توان پشتیبانی از خدمات اینترنت موبایلی Project Fi را داشت. اما در حال حاضر ۵X و ۶P نیز به این سرویس مجهز گشته اند و این امر نیز در کنار گذاشته شدن نکسوس ۶ بی تاثیر نبوده است.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato