انتشار رندر تصویری دیگری از لومیا ۸۵۰ مایکروسافت

در هر مقطع زمانی، یک موبایل از سازنده ای بنام در راس توجهات قرار گرفته و تصاویر زنده یا رندر شده به همراه اطلاعاتی حقیقی یا ساختگی از آن افشا می گردند.

از ابتدای هفته گذشته تا کنون، نوبت لومیا ۸۵۰ بوده که در مرکز توجهات قرار گیرد و حالا «evleaks»، تصویری تازه از این موبایل را منتشر نموده که خبر از حضور آن در میان خانواده لومیا با ۴ حالت رنگ مختلف دارد.

پروژه توسعه لومیا ۸۵۰ مایکروسافت با نام رمز «Honjo»  در دست ساخت است و تصویری که امروز از آن انتشار یافته، خبر می دهد که اهالی ردموند تصمیم دارند تا میانرده جدیدشان را در ۴ حالت رنگی مختلف به دست کاربران برسانند؛ پنل سیاه رنگ دارای نمونه های رز گلد و خاکستری است در حالی که پنل سفید رنگ دستگاه شامل نمونه های طلایی و رزگلد می شود. در تصاویری که روزهای گذشته از این تلفن همراه به بیرون درز کرده بودند نیز می شد نمونه ای سفید و طلایی رنگ را مشاهده کرد.

پیش از این گفته شده بود که این تلفن هوشمند که بر بستر نرم افزاری «ویندوز ۱۰ موبایل» به کار مشغول خواهد بود و همچنین از نمایشگری ۵.۷ اینچ به همراه رزولوشن ۱۰۸۰P و اسنپدراگون ۶۱۷ به عنوان چیپست مجتمع بهره خواهد گرفت.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟