همه چیز درباره آیفون 13
۴۰ جایزه دیگر به جشنواره Iran360 اضافه شد؛ تنها یک روز برای شرکت در مسابقه فرصت دارید

۴۰ جایزه دیگر به جشنواره Iran360 اضافه شد؛ تنها یک روز برای شرکت در مسابقه فرصت دارید

رویداد عکاسی از ایران با همکاری سونی و دیجیاتو در حال پایان یافتن است؛ جشنواره ای مردمی با همکاری «سونی موبایل» که از اوایل آذر ۱۳۹۴ آغاز بکار کرد. در این جشنواره، کاربران می‌توانند با انتشار تصاویرشان در اینستاگرام و تخصیص هشتگ #iran360 به‌ عکس، در مسابقه مردمی شرکت کنند. [برای اطلاع از قوانین جشنواره، اینجا کلیک کنید.]

اما برای شرکت دادن تصویری که ثبت نموده اید در مسابقه، فقط تا پایان بیست و سوم آذر ۱۳۹۴ فرصت دارید. پس اگر تاکنون هیچ عکسی را در مسابقه شرکت نداده‌ اید، تصویر مورد نظرتان را در اینستاگرام خود منتشر کنید، هشتگ #iran360 را به آن اختصاص دهید، به صفحه @sonyxperiafarsi و @digiato منشن کنید تا شانس برنده شدن یکی از سه موبایل Xperia Z5 یا ۲۰ عدد پاور بانک ۵۰۰۰ میلی‌آمپری یا ۲۰ عدد هدست سونی SBH20 را به دست آورید.

همچنین لازم به ذکر است که تصاویر شرکت داده شده در مسابقه، در مرحله اول توسط هیئت داوران انتخاب می شوند و عکس های منتخب، در سایت و صفحه اینستاگرام دیجیاتو منتشر خواهند شد. پس از انتشار عکس های منتخب در سایت دیجیاتو، رای گیری بین آنها بوسیله تعداد لایک کاربران صورت خواهد گرفت.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato