ارائه بسته های ویژه «شب یلدا» از سوی ایرانسل

ارائه بسته های ویژه «شب یلدا» از سوی ایرانسل

ارائه بسته های ویژه «شب یلدا» از سوی ایرانسل

زمان زیادی تا طولانی ترین شب سال، یلدا، باقی نمانده و شرکت های مختلف برای آنکه خاطره این شب را برای همیشه در یاد مشتریان خود ماندگار کنند، برنامه های ویژه ای را کلید می زنند.

ایرانسل که دومین اپراتور بزرگ کشور محسوب می شود، اعلام کرده که به همین مناسبت، بسته های ویژه اینترنت همراه، تخفیف ویژه خرید آنلاین سیم کارت و محصولات ارزش افزوده را برای مشتریانش در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی این شرکت، در این طرح که تا ۳۰ آذر ۹۴ ادامه خواهد داشت، یک بسته پنج گیگابایتی اینترنت همراه با قیمت پنج هزار تومان به مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل عرضه می‌شود که از زمان خرید تا ۳۰ آذر معتبر خواهد بود.

علاوه بر این بسته، چهار بسته دیگر نیز با حجم نامحدود ویژه مشترکان اعتباری عرضه شده است که شامل بسته ۳۰ دقیقه‌ای ۵۰۰ تومانی، بسته ۶۰ دقیقه‌ای ۹۰۰ تومانی، بسته ۱۲۰ دقیقه‌ای ۱۷۰۰ تومانی و بسته ۱۸۰ دقیقه‌ای ۲۵۰۰ تومانی است.

بسته‌های نامحدود ظرف مدت ۲۴ ساعت به صورت پیوسته (با توجه به مدت استفاده بسته خریداری شده) قابل استفاده هستند.

همچنین تمامی مشترکانی که تا ۳۰ آذر با مراجعه به نشانی sim.irancell.ir به صورت آنلاین سیم‌کارت خریداری کنند، از ۵۰ درصد تخفیف در قیمت سیم‌کارت بهره‌مند خواهند شد. به علاوه در تاریخ‌های مذکور برخی محصولات ارزش افزوده به طور ویژه عرضه می‌شوند که مشترکان ایرانسل می‌توانند برای اطلاع از فهرست این محصولات، به وب‌سایت ایرانسل به نشانیwww.irancell.ir مراجعه کنند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل