با Lightsaber Escape تلفن همراه خود را به یک شمشیر نورانی تبدیل کنید

با Lightsaber Escape تلفن همراه خود را به یک شمشیر نورانی تبدیل کنید

انتظار برای عرضه فیلم Star Wars: The Force Awakens بسیار دشوار است. اخیرا منتقدین زبان به تمجید این فیلم گشوده اند و گویا با یکی از بزرگ ترین فیلم های چند سال اخیر طرف هستیم. اما در همکاری اخیر گوگل با سازندگان این فیلم، Lighsaber Escape پدید آمده، یک بازی تحت مرورگر کروم که از تلفن همراه به عنوان لایتسیبر یا شمشیر مخصوصا نورانی سری استار وارز استفاده می کند.

گوگل طی سال های اخیر، بازی های کوچکی تحت عنوان برنامه Chrome Experiments منتشر ساخته که Lighsaber Escape آخرین آن ها به حساب می آید. در این بازی، باید تلفن همراه و دسکتاپ خود را با یکدیگر متصل ساخته تا تلفن به عنوان شمشیر عمل کند.

با مراجعه به این وبسایت، لینکی به شما داده می شود تا از طریق آن، لایتسیبر یا تلفن همراه خود را کالیبره کنید. سپس وارد بازی می شوید و در برابر سیل انبوه نیروهای استورم تروپر قرار می گیرید.

البته، متاسفانه قرار نیست با لایتسیبر خودتان استورم تروپرها را تکه و پاره کنید، بلکه صرفا تیرهای شان را بلوکه کرده و به عقب می رانید. با این حال، به عنوان تجربه ای متفاوت و جذاب، امتحان کردن Lightsaber Escape ارزشمند است، خصوصا اگر برای دیدن فیلم ثانیه شماری می کنید.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato