واتس اپ به زودی به تماس ویدئویی مجهز خواهد شد

واتس اپ به زودی به تماس ویدئویی مجهز خواهد شد

اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ که به شبکه اجتماعی فیس بوک تعلق دارد، قرار است به زودی به تماس تصویری مجهز گردد. بر اساس گزارش منتشر شده در آلمان ابتدا کاربران iOS و سپس اندروید به این امکان دسترسی پیدا خواهند نمود و به واسطه اتصال اینترنتی وای فای قادر خواهند بود تماس های ویدئویی دریافت و برقرار نمایند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در این ویژگی، هنگام مکالمه ی تصویری پنجره ای کوچک در بالای صفحه باز می گردد که می توانید تصویر خود را در آن مشاهده نمائید. کاربر امکان جا به جا نمودن این پنجره را دارد و قادر خواهد بود آن را به هر گوشه از نمایشگر که می خواهد تغییر مکان دهد. بعلاوه، اجازه سوئیچ کردن میان دوربین های اصلی و جلویی و خاموش کردن میکروفون نیز برای او مهیا خواهد بود.

نسخه iOS اپلیکیشن مورد بحث که به تماس ویدئویی مجهز است احتمالا ۲.۱۲.۱۶.۲ خواهد بود، این در حالیست که ورژن کنونی این نرم افزار که در اپ استور وجود دارد، ۲.۱۲.۱۲ است و این یعنی به احتمال زیاد آپدیت بعدی آن با قابلیت جدید عرضه خواهد گشت.

واتس اپ همچنین به تب های چندگانه نیز برای چت مجهز خواهد شد که به واسطه آن دیگر لازم نیست برای سوئیچ نمودن بین صفحه های مختلف، به لیست اصلی چت واتس اپ باز گردید و فقط با ورق زدن صفحه ها و جلو یا عقب کردن آنها قادر خواهید بود میان مکالمه های خود گردش و تب دلخواه را انتخاب نمائید.

باید اشاره کنیم که خوشبختانه اضافه شدن تماس ویدئویی به واتس اپ به اندازه افزوده شدن VoIP طول نخواهد کشید. اگر خاطرتان باشد قابلیت تماس صوتی نیز در بهار سال جاری به این نرم افزار اضافه شده بود.

2

Notification-of-a-video-call

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato