ویدئوهای ۳۶۰ درجه برای اولین بار روی اپل تی وی نسل چهارم در دسترس خواهند بود

ویدئوهای ۳۶۰ درجه برای اولین بار روی اپل تی وی نسل چهارم در دسترس خواهند بود

غول های دنیای وب همچون یوتوب و فیس بوک در ماه های اخیر حجم انبوهی از ویدئوهای ۳۶۰ درجه را برای کاربران خود به نمایش درآورده اند، اما به یقین در این بین دارندگان اپل تی وی از عدم دسترسی به این نوع از ویدئوها ناخوشنود بوده اند.

البته این وضعیت قرار است از امروز و با ارائه یک اپلیکیشن ویژه از جانب «Littlstar» برای ستاپ باکس های تولیدی اهالی کوپرتینو تغییر نماید. ناگفته نماند Littlstar شبکه ای از ویدئوهای واقعیت مجازی و ۳۶۰ درجه محسوب می شود که حالا بنا دارد محتوای خود را روی اپل تی وی نیز قابل استریم نماید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

شبکه ی مورد بحث در سال ۲۰۱۴ و با حمایت شتاب دهنده دیزنی راه اندازی گشت و تا به امروز گستره وسیعی از ویدئوهای ۳۶۰ درجه روی آن آپلود شده اند و البته می توان آن را به نوعی Vimeo این دست از محتوی دانست.

سرویس مذکور پذیرای انواع ویدئوهای تولیدی کاربران است ولی به صورت مستقیم با نام های شناخته شده ای همچون نشنال جوئگرافی، وال استریت ژورنال و Mountain Dew نیز همکاری مستقیم دارد و بدین ترتیب می توانید در آن از حیات وحش گرفته تا مسابقات فوتبال آمریکایی را به تماشا بنشینید.

ناگفته نماند که Littlstar پیش از این اپلیکیشن ویژه ی اندروید و iOS خود را عرضه کرده بود و حالا در اقدامی تازه تصمیم گرفته دسترسی کاربران اپل تی وی را نیز به شبکه اش فراهم آورد. نباید از یاد برد که از شواهد اینطور به نظر می رسد ستاپ باکس نسل چهارم اپل یکی از مناسب ترین ابزارها برای دیدن ویدئوهای ۳۶۰ درجه باشد.

بدیهی است در حالیکه تماشای ویدئوهای مورد اشاره روی کامپیوترهای دسکتاپ و لپ تاپ چندان خوشایند نیست با اپل تی وی جدید و ریموت دارای پشتیبانی سیری آن می توانید کنترل راحت تری روی این نوع از محتوی داشته و آسوده تر زوایای مختلف شان را ملاحظه کنید، هر چند که باید منتظر و ماند و دید در نهایت استقبال کاربران از اپلیکیشن فوق الذکر چگونه خواهد بود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato